Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért veszít a rugalmasságából...

Miért veszít a rugalmasságából a pólóm a nyakánál?

Figyelt kérdés
Pár mosás után feltűnően löttyedt már a nyak része, pedig feszülnie kéne,ha már slim fit és Calvin Klein. Mi lehet a gond?

2022. júl. 20. 07:49
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem lehet, hogy túl nagy hőfokon mosod, és az adott anyagot megviseli? Ha van a pólóban olyna kis cetli, akkor elvileg rakta kéne legyen, hogy hogyan szabad mosni.
2022. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy hamisítvány vagy pedig nem megfelelő módon mosod.
2022. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

30 fok van rajta. Nem hiszem, hogy előfordult volna, hogy ennél nagyobbon lett volna akár egyszer is.

Lehet attól nyúlt ki, hogy egyszer ebben aludtam, vagy nem tudom.

2022. júl. 20. 10:52
 4/6 anonim válasza:
Attól nem kéne hogy megnyúljon, hacsak nem álmodban húzogatod a póló nyakát. :D Hol vetted?
2022. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra is figyelj, hogy ne csak 30 fokon hanem kímélőn is mosd.
2022. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
About you. Eddig nem volt vele gond, már pár hónapja megvan. Fesztiválon volt rajtam, aztán abban is aludtam, nos az után lettem figyelmes rá, hogy a nyakánál már nem annyira feszes.
2022. júl. 20. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!