Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan érhetném el, hogy az...

Hogyan érhetném el, hogy az ún. "üzleti öltözködés"-ban jól is érezzem magamat?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem az öltöny-nyakkendős inges viselet, ami az üzleti megjelenés alapeleme, nekem nem, hogy túl merev,hanem azért ellenszenves, mert a viselőjét szerintem nem "felsőbbrendűnek" vagy kiemelt embernek tünteti fel, hanem olyan, mint egy egyenruha. Nekem az öltönyviselet egyet jelent a "szolgálat"-tal és abbéli kiszolgáltatottsággal, hogy nem a saját ízlésedet követheted az öltözködésben, hanem "formaruhát" viselsz. Mint régen az iskolaköpeny, vagy ma egy-egy szakmának a forma vagy egyenruhája. Vajon belevihető egy kis EGYÉNISÉG is?
2010. szept. 22. 12:52
 1/4 orsybaba88 válasza:

persze, vannak manapság egészen extrém szabású öltönyök és ingek is. Hordhatsz ingeket mellénnyel, vagy nem túl standard zakóval, amit fel lehet venni egy farmerral is. Ha ezt nem engedi a munkád, akkor is vannak sportosan elegáns stílusú nadrágok is, amelyeket szintén bármivel variálhatsz. Pólóval, garbóval is lehet öltönyt hordani, garbóval egyébként nagyon szexi:)

tudom, ez nem a reklám helye, de nézz szét egyszer egy springfield üzletben, és kérj segítséget az eladótól. Biztos mutat olyan darabot, ami formabontóan elegáns:) engedd szabadon a képzeletedet!!!!!!!!!!!44

2010. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom mennyire kell szigorúan öltönyt viselned, de ha nem annyira kötött, amit fel kell venned, akkor a Zakó alá vehetsz egy egyszerű pólót vagy zakó helyett kardigánt.

Amolyan Justin Timberlake stílusban, szerintem az nagyon jól tud kinézni.


A konzervatív öltöny nagyon csinos és elegáns, de tényleg amolyan "formaruha" mint a nőknek a kosztüm.

Ha megteheted, hogy lazíts rajta akkor kipróbálhatod a kardigánt, vagy a konzervatív hagyományos nadrágot lecserélheted fekete farmerre vagy vászonnadrágra (ami divatosabb mint az öltönynadrág).


25L

2010. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem is rosszak az ötletek. Mindenkinek köszönöm.

Eddig nem csíptem Justin Timberlake-et, de tényleg nem öltözik rosszul.

Mindenki kapott egy zöld kezecskét :)

2010. szept. 22. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!