Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, Nők, ti hol vesztek...

Lányok, Nők, ti hol vesztek alsóneműt?

Figyelt kérdés
Van már pár elég régi, amiket kidobnék, de azért nem 50 000 Ft-ért vennék bugyikat.
2022. júl. 26. 08:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sinsay
2022. júl. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
C&A,
2022. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kinai, shein, new yorker, h&m
2022. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
77%
Az utóbbi években rákaptam a Sinsay-re. Nagyon szép bugyik vannak jó áron és a több évesek is megvannak még, nem mentek szét. Korábban az F&F és Pepco csomagos short fazonú bugyijait vettem de néhány éve már nagy rám az s-es méretük. Viszont minőségben azok is nagyon jók voltak.
2022. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb a pepcoból van. Szerintem okés a minőség, és árban is jók, illetve azért kinézetre is szépek. Érdemes lecsekkolni őket, szerintem megéri.
2022. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. júl. 26. 10:44
 7/13 anonim ***** válasza:

Online rendelem általában.


Bugyiból hétköznapra franciát hordok, pamutból.

Ezek általában M&S, ebay, H&M ből vannak.


Van pár dekoratívabb darab, amit szettben kaptam melltartóval, vagy csak megtetszett az az egy darab.



Melltartóból fontos, hogy rendesen ki legyen alakítva, nem csak úgy összeöltve, és hogy tartson is, meg illjen a mellem alakjához a szabása.


Általában Pour Moi?, Freya, Ann Summers és Curvy Kate melltartókat veszek, online outletben.

Ezeket viszont kézzel mosom, mert a merevítő a gépben szétmegy, és a szivacsba se szeretem ha beleeszi magát a neevesség.


Van pár M&S bralettem, ezeket hordom napi szinten, különösen így nyáron, gyorsan lehet őket mosni, és száradnak is.


Amiben nagyon nincs kompromisszum, az a sport melltartóim USA pro és Freya, ezek tartanak rendesen, és lehet bennük ugrálni, futni, izzadni.

2022. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bugyikat a lidlben, melltartót a kikben - ezekben találtam számomra megfelelőt
2022. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tezenisből, elég olcsó és elégedett vagyok a cuccaikkal
2022. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pepcos bugyik nekem nagyon hamar szetmentek :(
2022. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!