Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen oldalakat ismertek...

Milyen oldalakat ismertek még,ahol lehet rendelni ilyen pólókat?

Figyelt kérdés

Már tanácstalan vagyok,nagyon sok helyen keresgéltem,én olyat szeretnék,ami utánvéttel jönne,mert sajnos nincs kocsink...


Az alábbi oldalakkal próbálkoztam,de semmi...:(


[link]

ÁLLATI JÓ PÓLÓK (azért írtam nagy betűkkel,mert így van fent az áruházuk)

Nekem nagyon tetszenek a Poloshop termékei,eszméletlen szépek,ott meg azt írja ki,hogy:Sajnos a webáruház jelenleg nem üzemel! Kérlek látogass vissza pár nap múlva.


Az ÁLLATI JÓ PÓLÓK,nem küld jelszavat,amivel be tudnék lépni,+ráadásul nagyon sokat "kidobál" a net..


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítőkész válaszát,szép napot kívánok! ;)



#rendelés #utánvét #próbálkozás #milyen áruházakat #poloshop/nyitvatartás/nem üzemel az áruház #ÁLLATI JÓ PÓLÓK(kidobál a net,nem jön az e-mail címemre jelszó/tanácstalan vagyok
2022. aug. 1. 07:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! :)
2022. aug. 1. 07:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utánvétnek mi köze ahhoz, hogy van-e kocsid? Vagy kiszállításra gondoltál? Az nem ugyanaz.
2022. aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen 2.,utánvétes kiszállításra gondolok.
2022. aug. 1. 08:47
 4/8 anonim ***** válasza:
2022. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen 4. :)

Ugye az amazon-on előre kell utalni a pénzt?

Meg gondolom sokat is kell várni,és nem tudom,hogy VISA kártyával kell-e fizetni...Meg honnan hozzák stb...


Elég "macerás"

2022. aug. 1. 10:22
 6/8 A kérdező kommentje:
poloshop jobb lenne,mert ott is nagyon szépek vannak,csak nem tudom,miért nem üzemelnek...:(
2022. aug. 1. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen előre kell fizetni

Nekem is visa kártyám van szóval az nem gond

2022. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. aug. 2. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!