Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok ízléstelen...

Mit gondoltok ízléstelen melltartó nélkül menni valahova?

Figyelt kérdés
Igénytelen ha egy nő nem hord melltartót?
2022. aug. 2. 07:20
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
19%
Noshàt, nem tartom alapvetően praktikusnak, mégis felàll, ha ilyet làtok.
2022. aug. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Igen.
2022. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Ha jó alakja van, nem. A melltartó a rossz alakú nők diktatúrája a jó alakúak fölött.
2022. aug. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Ez nekem attól is függ, hogy mekkora a mell. Ha lelóg a hasáig amikor nincs rajta melltartó, az gusztustalan. De egy kis kerek feszes bővebb pólóban alig kivehetően, az teljesen normális.
2022. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

Ha kis melled van, akkor nem probléma.

De pl. én (természetes) nagy mellűként nyílt utcára soha nem mennék melltartó nélkül, különben bármit veszek fel, igénytelen, prolis hatása van. Nem mellesleg baromi kényelmetlen, ahogy minden lépésemnél himbálózik. Ezt az érzést még tini koromból ismerem, amikor még nem ismertem a merevítős melltartót. Zaklattak is miatta eleget, hogy “tehén” vagyok. Elég kiábrándító.

2022. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

Mindenki hordjon azt amit akar és ami neki kényelmes. Nyilván egy hatalmas mellű nőnek nem feltétlenül lesz praktikus ha nem hord.


De nyilván mindenki maga dönti el, neki ez gusztustalan-e. Én például a sörhasú, még Budapest belvárosában is meztelen felsőtestel rohangáló szakmunkásokat nem szeretem és szerintem 100x rosszabb mint némi ruhán átsejlő mellbimbó.


Én azon az állásponton vagyok, hogy a melltartó kérdésköre túl van dramatizálva és aki egy kicsit is tud kritikusan gondolkodni az már elgondolkodott rajta, hogy egyáltalán a bevett "szokások" jók és értelmesek-e. Ezzel nem azt mondom, hogy mindenki szabad csöcsökkel lófráljon, de igenis kérdőjelezzünk meg néha olyan dolgokat amik "természetesek" mert így lett belénknevelve. Hisz hanem soha nem fejlődnénk és még mindig a bokánkat takargatnánk. Sarkított példa, de szerintem átmegy mit akarok mondani.

2022. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Valaki többször írta, szinte szóról szóra ugyanúgy, hogy egy időben az Operába is elmentek a nők melltartó nélkül. Akkor ez megszokott volt a nagymamáim szerint is. Tehát ez változó.
2022. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Rajtam most sincs.Nem is tudom mekkora mellem van.Most olyan közepes,nem érdekel ki mit mondd,úgyis csak a hátam mögött teszik.
2022. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
7-es: igen, azt én is láttam. Sőt, a Jóbarátokba például ha van is melltartó a szereplőkön, sokszor csak ilyen egy rétegű és átlátszik a ruhán. A 90-es években is ez tök gyakori volt. Anyukám és nagymamám mai napig csak ilyen egy kis vékony rétegű melltartót vesz, ami kb. Csak picit tart, de minden kivehető.
2022. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Metionin ***** válasza:
85%
Melltől függ. Nekem alig van valami, szóval nem hordok. Akinek lóg vagy nagy van, bizonyára érzésre is jobb, ha vesz melltartót. De szerintem ez mindenkinek a magánügye, én legalábbis tökre letojom, hogy az utcán random nőkön van-e melltartó.
2022. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!