Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyósom szerint nem kéne...

Anyósom szerint nem kéne rövidgatyákat, rövidebb szoknyákat felvennem asszony létemre. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Beszólt, hogy hiába vagyok vékony meg fiatal, anyuka létemre nem kéne ilyeneket felvennem…

Most azért mert anyuka vagyok ne vegyek fel rövidgatyát vagy mi?

Amúgy akármilyen csinos ruhát veszek fel, meg akar ölni a szemével :D



2022. aug. 2. 08:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is anyós/meny kérdés, és nem öltözködés.
2022. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
10: ennyire nincs önbizalmad???? A férjeddel soha nem beszéltél erről?
2022. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Metionin ***** válasza:
100%
Anyósod bekaphatja. Gondolom az a tipikus elmaradott mammer, aki szerint egy házas nő, neadjisten anyuka, csak rövid hajjal és mindent takaró ruhákkal létezhet. Minap egy ilyen az anyámnak szólt be, hogy 50 fölött nem illik már élénk színű pólót viselni, képes volt emiatt megállítani út közben :D Szard le, bizonyos környéken ezek még mindig nem haltak ki.
2022. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

"Anyósodszerint" és "szerintünk".

Szval mi lenne ha "szerinted" történnének a dolgaid az eletben??

Csinald úgy ahogy érzed.Felnőtt nő vagy.Bizonyara van önkritikad.Tudod hogy all rajtad a ruha mert van tükör a házban.Van egy férjed is aki mondhat vmi véleményt.

Ha már valaki számít akkor az a férjed legyen és ne mások!!

2022. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Végső esetben úgyis az lesz, amit én gondolok de azért kíváncsi lehetek a közvéleményre is, nem?
2022. aug. 2. 12:58
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

14# vagyok.

Rendeben.Akkor elmondom a saját véleményemet.

Én úgy gondolom hogy anyukaként

nem kell semmit valtoztatni.

Ugyanaz a nő vagy mint előtte.

Ha elhiztál volna, akkor mondjuk érdemes ugy válogatni a ruhakat hogy előnyös legyen a kinézet.Ez sem törveny de nyilvan egy szűk hacuka nem vmi előnyös egy elhízott testen ezt be kell latni.

Mint mondtam ez sem szigorú szabály csak az én véleményem.

Ha meg csinos vagy,akkor miről beszelünk?Nem kell elvonulnod takargatva magad, csak azért mert gyerekes nő vagy!!

Anyósod a rosszindulatúsága mellett nyilván maradi is.

Lehet az ő idejében,a szük körében ahol elt ez vmiféle elvárás volt,de hála istennek ez ma már egyre kevésbe van így!!

Élvezd az életet mert nem olyan hosszú az,hogy frusztráltan jarj kelj a világban.Öltözz a magad és ferjed örömére!!

Mondom ezt mint

53F

2022. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, hord azt, amit szeretnél.
2022. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mondja, mert beléd akar kötni, de nem kell vele foglalkozni. Attól, hogy férjhez mentél és lett gyereked még öltözhetsz csinosan és nyilván vehetsz fel rövidnadrágot. Azért nem árt ízlésesen, pl. ne legyen kint belőle a feneked, de amúgy azt veszel fel, amit csak akarsz.
2022. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszüleim gondkoztak így, de ők a 50-es években voltak fiatalok. Akkor még mindenkit megszóltak a faluban mindenért.

De más idők járnak szerencsére, ne foglalkozz vele. Addig vegyél fel ilyeneket amíg jól érzed magad benne és amíg nem hurkás a lábad (utóbbi inkább a látvány miatt nem szép bár sokan akkor is felveszik 🙂) . Bárcsak rajtam is jól állna! Biztos hordanám.

2022. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy egy nőnek nem kell elveszítenie az identitását csak mert gyereke született.
2022. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!