Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kb 3x voltam kint most négy új barátommal.

de 2x volt rajtam egymás után ugyanaz a póló.

és nyilván úgy vettem fel kétszer, hogy kimostam stb,az a kedvenc pólóm is.

nagyon gáz lenne megint abba kimenni? mert össze állítottam egy szettet de másik pólóimmal nem igazán jó...



2022. aug. 5. 11:04
 1/6 anonim válasza:
53%
Nem rosz kategória?
2022. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nem gáz. Ha belekötnek, mond azt, hogy kimostad már azóta


♡♡

2022. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Milyen képet szeretnél kialakítani magadról a szemükben? Nagyon nem mindegy, mi a személyi márkád képe, ugyanis ha megvannak ezek a vonások, ehhez a márkaképhez kell igazítani a megjelenésed és a viselkedésed is.
2022. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, ezt kifejtenéd kicsit bővebben?
2022. aug. 5. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

3. vagyok


Minden ember, amikor ismerkedik, benyomást kelt másokban, ezt úgy hívjuk, hogy személy márkát, brandet épít. Ennek konzekvensnek kell lennie, és ha ez így lesz, mindenkiben ugyanaz a kép alakul ki rólad, akkor az adott brand erős lesz.

Ez a brand azt tartalmazza, hogy mik a vezérelveid, milyen a habitusod, mik motiválnak, milyen a hozzáállásod az élet dolgaihoz és ezt miképp kommunikálod mások felé. Ez új közegben igen fontos, hogy előre végiggondold, "ki is akarsz lenni a szemükben". Optimális lenne, ha ez a brand nem egy hazugság lenne, egy idő után úgyis kiderülne...


Minthogy nem vagyok mindig, ha kérdésed lenne még, írd priviben!

2022. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hiába mosod ki, igénytelennek hat
2022. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!