Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy lett az online rendelt...

Nagy lett az online rendelt felső, ti visszaküldenétek?

Figyelt kérdés
Munkába nem tudom hordani, annyira nem is tetszik, csalódás a mintája és a szabása is. Otthoni ruhának kényelmes lenne, csak kissé drága volt, 6-7 ezer Ft között. Egy pamut felsőt eléggé kicsi csomagban is vissza lehetne küldeni, de így is biztos minimum 1000 Ft a csomagküldés ára. Ti ilyen esetben mit tesztek, visszaküldés vagy otthoni, "szaladgálós" ruhának használjátok?

2022. aug. 11. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha amúgy tetszik, csak munkába nem lenne jó és tudom, hogy legalább otthon rendszeresen hordanám, akkor megtartanám, de ha valószínűleg leginkább csak a szekrényben állna, akkor visszaküldeném akkor is, ha azért fizetni kell.
2022. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Biztosan visszaküldeném. Vannak dolgok amiket nem rendelek soha online, ilyen a ruha is.
2022. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha nagyon utálom akkor visszaküldöm. Így kb 5 ezret nyersz, az sok pínz.
2022. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet személyesen visszavinni az üzletbe? Nem tudom, honnan rendeltél, ez ugye attól is függ, de ha ez egy ruhabolt aminek több üzlete is van (pl. plázákban a ruhaüzletek), akkor egyszerűbb bármelyikbe bevinni és akkor ingyen átveszik, visszatérítik a pénzt.
2022. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!