Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vászon torna cipőből hogyan...

Vászon torna cipőből hogyan távolíthatnám el a koszfoltokat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

ha sötét a folt akkor víz + szappan

amúgy mosógépbe ki tudod mosni...

mosd ki kímélő programon a mosógépben...az anyag sérülés miatt tedd bele egy használaton kivüli párnahúzatba...aztán miközben a mosógép most a cipőfűzőt áztasd be egy kis mosóporral vagy fehérítővel...a cipőfűző mindig szutykosabb azon a részen ahol a lyukakat védő fémmel érintkezik...azon a részen érdemes az áztatás előtt szappannal is bedörzsölni...aztán a gumifelelületet az orránál amit a mosógép nem szokott olyan jól tisztítani fogj valami rongyot vagy szivacsot tegyél rá egy kis fehérítőt (kék dobozos domestos vagy vmi) és mosd meg...csak a vászonra ne érjen mert fehér lesz ott is...

2010. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. szept. 23. 19:27
 3/5 A kérdező kommentje:
És nem sárgul be, ha fehér?
2010. okt. 3. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy berakod a mosógépbe!
2010. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne mossad ki. nekem is van tornacipőm és amikor én vettem nekem azt mondták hogy ne nagyon érjen hozzá víz mert akkor szétjön.
2010. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!