Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányoknak tetszenek a kivillan...

Lányoknak tetszenek a kivillanó alsónadrágok? Srácok szerintetek elönyös igy hordani a nadrágot hogy kilácodjon az alsónemü?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lány vagyok és nekem NEM TETSZIK!
2010. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Iszonyatos.


Ma pont láttam egy srácot, kocsival mentem a Hungárián és persze dugó volt. Mellettem az 1- es villamos pont a megállóban állt és láttam egy srácot ülni, a nadrágja a feneke közepénél és kinn volt a csíkos alsógatyája.


A röhelyes előbb jut eszembe erről mint a szexi szó :)

2010. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem, azok nem, viszont ha valaki le tudja magától (vagy akár kis segítséggel is) írni helyesen azt a szót, hogy KILÁTSZÓDJON, azt már tudjuk értékelni
2010. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is röhejes, az meg pláne, hogy azt gondolják jól néznek ki, de őszintén szólva én rohadtul nem vagyok kíváncsi másnak a seggére.
2010. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem bejön, ha még az ízléses kategóriában van...
2010. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon röhejes, egyáltalán nem jön be:D

Viszont az tényleg bejönne, ha megtanulnál írni ;)

2010. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem túl szexi ha kinn van az egész segge vkinek....de ha csak ízlésesen kicsit akk azzal nincs semmi bajom:)
2010. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát ne a segge alatt legyen de a tüdőnaci se túl jó szóval a kettő között lehet kicsit letolva de ha fut a busz után ne kelljen húzogatnia...kicsi belefér.
2010. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de számomra nagyon nevetséges dolog és közönséges hidd el ugyis tetszeni fogsz a lányoknak ha normálisan áll rajtad a gatya.
2010. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hát én v-nyakú pólókat, mellényeket és legtöbbször inget hordok, meg zakót, de a nadrágom le van tolva és nekem így tetszik, de nem bő farmert hordok, hanem inkább szűkebbet.

18/f

2010. szept. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!