Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Utcán melltartó nélkül?...

Utcán melltartó nélkül? Helyette trikó vagy rövid top, és arra a póló.

Figyelt kérdés
Én 30-as vagyok. Nekem kicsi, kerek melleim vannak. A nőgyógyász csak megemlítette, hogy nem is kellene melltartót hordanom, mert nincs mit tartani, de ha akarok, akkor csak vmi kényelmeset, kicsit nagyobbat. Engem legalább 3-an kritizáltak az osztálytársaim (lányok) anno. De most a barátom is mondta, hogy miért veszek fel. Én meg mondtam neki, hogy majd itthon nem veszek, az utcán meg igen. Vélemények?? Nők, férfiak??

#melltartó #utcán melltartó nélkül
2022. aug. 15. 20:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Félreérthetően írtam. Tehát a többi lány anno azért kritizált, hogy miért nem veszek fel melltartót. Aztán persze emiatt rászoktam, hogy azt akkor KELL hordani.
2022. aug. 15. 20:38
 2/18 anonim válasza:
75%
Szia, én nő vagyok és nem nagyon hordok melltartót. Szerintem neked sem kell ha nem szeretnél. Az utcán nem ciki, manapság sokkal szabadosabbak az emberek. Mondjuk én ha egy nagyobb pólót veszek fel utcára szeretek alá venni melltartót hogy ne himbálódzzanak :D de egy szűkebb trikó, top simán mehet anélkül nekem
2022. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Szard le más véleményét, viseld ahogy kényelmes, semmi gáz nincs abban ha nem hordasz, de ha áll épp a bimbi, ne lepődj meg, ha vonzza a tekintetet.


29F

2022. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
30 évesen a naiv tini barátnőid 10+ évvel ezelőtti véleményén rágódsz felnőtt "nőként"? Nincs több kérdésem.
2022. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
A melltartó teljesen felejtős, pláne ha kicsi, feszes melleid vannak. Ha megfigyeled, rengeteg fiatal csaj is mellartó nélkül mászkál, nagy, lógós cickókkal, nagy átütő bimbóudvarral, és nem szégyellik, és mást sem zavar, sőt. Fogadd el magad, és ne szorongj.
2022. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4-es. Ők pont nem a barátnőim voltak, hanem csak osztálytársaim. És választ nem írtál, csak kritizálsz. Nem rágódtam, hanem így "szoktam rá", aztán az lett a természetes, hogy felkapom, mint a bugyit is...
2022. aug. 15. 20:48
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Csak sportoláshoz hordok melltartót.

Mondjuk a szúnyogcsípéseim nem is nagyon ígénylik.

Néha megbámulnak, főleg ha kihegyesedek, de nem izgat túlzottan.

2022. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Metionin ***** válasza:
87%
Szard le, ha úgy látod, érzed, hogy nincs rá szükséged, akkor ne hordj. Én sem hordok a csipkés bralettnél meg a kis sport topnál többet, ha szükséges. A legtöbb ruhám simán jó úgy is, hogy semmi nincs alatta. Bánom, hogy régen szopattam magam vele a hülye elvárások miatt.
2022. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Itt valaki nagyon kedvesen "értékelt". Mindenkit lehúzott, de a 4-esre nyomott egy "hasznos-t". Nekem sincs több kérdésem...se a 4-eshez, se az értékelőhöz :)
2022. aug. 15. 21:28
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
A kérdező #1-es válaszából is kiderül, ez a "kötelező melltartót hordani" társadalmi mentáldeffekt arra vezethető vissza, hogy igazából már kiskamasz korban kialakul, hogy ha már nőni kezd a melled, akkor te már "nagylány" vagy és hordhatsz melltartót és az milyen menő. Anno hatodikosok lehettünk, amikor egyik osztálytársamnak látszott, hogy hát igencsak ki volt tömve valamiféle rongydarabbal, vagy zoknival. Nyilván ment a versengés, hogy a többség már hord, akkor neki is kell, különben kinézik, meg hogy te még kicsi vagy, neked nem kell. Azóta azért legalább rájöttek néhányan, hogy melltartót bimbitapaszként vagy mellnagyobbító szivacsként hordani épp ugyanolyan felesleges, mint férfiként egy cukkinit tenni a gatyába (szigorúan előre).
2022. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!