Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A termálvíz roncsolhatja a...

A termálvíz roncsolhatja a napszemüvegek lencséjét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy polarizált Ray-Ban szemüveg amiről azt derítettem ki kis utána járással, hogy valamiféle kristály lencséje van.

Ezt a szemüveget magammal vittem a strandokra is és jórészt csak a termálvízekben hordtam és mikor haza értem megtisztítottam, de vannak rajta (csak a belső oldalán a lencsének) olyan foltok (mintha odaszáradt víz lenne) amik egyszerűen sehogy sem jönnek le. Próbálkoztam mosogatószertől az alkoholos kendőig mindennel, de nem jött le.

Van valami tippetek hogy mivel lehetne leszedni, vagy ez csak a kristalynak valami esztétikai hibája?


Válaszokat előre köszönöm és bocsánat ha néhol nem tökéletes a helyesírásom.



2022. aug. 16. 01:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Alap, hogy termál és tengervíz után, szinte egyből, le kell mosni a napszemüveget, szemüveget, órát, ékszert, sima, hideg édesvízzel.
2022. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xp ali ***** válasza:
Talán az ecetes víz lehozza. Nem biztos, de ártani nem fog.
2022. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Amint tehetem ki is próbálom.

2022. aug. 23. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!