Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak velem bunkók az eladók a...

Csak velem bunkók az eladók a Bershkában és a Pull and Bearben?

Figyelt kérdés

Raktárból hiányzó méretű ruhát csak sóhajtozás és megjegyzések közepette képesek nekem kihozni; másnapra eltetetni csak úgy tudok, hogy kapjak valami kommentet; volt már, hogy teljes erőből nekem jött egy eladó...

Ez most komoly?


2010. szept. 23. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Furcsa,nem hogy örülnének hogy ott vásárolsz még ilyeneket művelnek.
2010. szept. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
A helyedben beírnék a panaszkönyvbe, a főnökeik nem fognak örülni, ha megtudják, hogy miket csinálnak az alkalmazottak.
2010. szept. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem bershkában még ilyen nem volt, de tally weijl-ben abszolút én is ilyenekkel szoktam találkozni, az allee-ban lévő tallyban konkrétan fáj az eladó lánynak köszönni, csak pofákat vág
2010. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

a bershkába tényleg ilyenek.pull and bear.ról nem tudok véleményt mondani,mert még nem vettem ott semmit.

amugy a bershkával elszállt a ló.olyan szemüveget árultak ami egyszer leesett és teljesen ketté tört,pedig 4ezer forint volt.ennyit a bershka minőségről.ráadásul marha drágák a ruháik és néha még a kínainál is sz*rabb a minősége.

2010. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jahj nkm a bershában (mammut) van egy csaj (szemüvegs) és tök bunkó...egyszer hat előtt 10 perccel mentem be blúzt próbálni és alig akart beengedni hallod miért nem irják ki hogy zárás: 5.50-kor... meg ha lerakok egy blúzt a helyére tök normálisan akkor sóhajtoznak és újrahajtogatja, meg múltkor a vörösmarty téren egy tonna ruhát szedtem össze (órákig nézegettem) aztán emgszóllal a csaj hogy egyszerre csk 6 ruhadarabot szabad bevinni.. mondom jol van kinthagyom itt (meg is mutattam hol9 és kértem hogy NE rakják el... kijövök...


-bocsika.nem tudtam hogy még kell..

2010. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez megnyugtat, mert velem is ilyenek mindig :S

Pull and Bearben a múltkor ugyanabból a nadrágból be mertem vinni 3 méretet, mert a nadrágjaik közül nem mindig ugyanaz jó rám, erre amikor kijövök, azt mondja nekem a próbafülkés csaj:

csak tudnám minek kell 3at bevinni, mikor úgyis csak egyet veszel?


Ennyire hülye hogy lehet valaki?:D

2010. szept. 26. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy kivétel vagyok, de velem mindig kedvesek voltak eddig mindkét üzletben. Pedig nekem is voltak már kérdéseim is, meg méretet is kértem, sőt, ruhát is cseréltettem már ki.

Mondjuk az is igaz, hogy olyan gyakran nem vásárolok egyikben sem, csak max évente 1-2 szer, mert nem a stílusom...

2010. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Velem pull and bearben voltak bunkók(Vörösmartyn).Pénztárnál motyogott nekem valamit,azthittem valamit kérdez a ruhával kapcsolatban...visszakérdeztem,hogy tessék?! Erre nagyon bunkón visszaválaszolt,hogy 'mivan?!nemtudod mennyibe kerül a ruhád,amit veszel?!' és még röhögött is..ennyit róluk. :S
2010. szept. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!