Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felnőtt méretben hol lehet...

Felnőtt méretben hol lehet kapni tornadresszt?

Figyelt kérdés
Tornadresszt szeretnék magamnak de nem tudom kapható e itthon felnőtt méretben, vagy inkább külföldről lehetséges? Kb 188-as ra lenne szükségem.

2022. aug. 19. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Decathlonban, és egyéb sport boltokban nézd meg, illetve táncos helyeken.



Balletthoz, modern táncokhoz sokan hordják, szal tuti kapsz itthon is.

2022. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta dresszt keresel? Ezt nem írtad:)
2022. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarban zone, külföldről pedig (amiket ajánlok árban is) plum és quatro (gk-nél nagyon drága a szállítás)
2022. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen! Azt el felejtettem ki írni hogy, fiú vagyok és hosszú ujjú kellene sima egy színűek, színekben lehetne több féle is, elég sok tetszik.

Kék, fekete, fehér, piros.

2022. aug. 19. 14:18
 5/13 Metionin ***** válasza:
85%
A Decathlonos jó de nincs nagy méret, a felnőtt balettosok sem nagyok, a férfiak sem. 188 centisen inkább rendelni tudsz és azt is külföldről.
2022. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Mi ez a tornadresszmánia?

Hetek óta tornadresszőrület van itt.

2022. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen én is látom, azért is kaptam hozzá én is kedvet. Régebben hordtam télen rendszeresen, csak az utóbbi időben úgy el maradt, de most megint hordani akarom. Meg találtam egy, régebbi tornadresszem és kicsi volt rám. De most venni akarok megint egy párat hogy legyen télre.
2022. aug. 20. 07:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7# 110 kiló/178 cm re hol kapok?
2022. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ahogy nézegetem ilyen méretű tornadresszt inkább külföldi oldalról fogok tudni rendelni. Viszont ott elég nagy a választék, illetve vannak kifejezetten férfi tornadresszek ami jó, mert ott vannak nagyobb méretek is. És a szín választék is elég jó.
2022. aug. 20. 11:46
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az aliexpress-ről szoktam rendelni magamnak tornadresszt.

Nagyon sok féle van, szinte minden színben, és méretben kapható. Férfi női és unisex is van. Csak nagyon meg kell nézni a méretezést, mert nem mindig teljesen egyértelmű. Amúgy nagyon jó minőségüek, volt olyan dresszem onnan ami olyan jó vastag anyagból készült hogy a mai napig még van, pedig szerintem vagy 5 éve rendeltem. Ezt tudom nektek fiúknak ajánlani. Nézzétek szét bátran. Mi tornadresszes fiúk tartsunk össze!!

2022. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!