Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sinsay vélemény? Milyen...

Sinsay vélemény? Milyen ruhákat vettél már ott és milyen a méretezés illetve minőség?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm bőrhatású nadrágot vett ott és meg volt elégedve a minőségével.
2022. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A méretezés egy picit kisebb, nincs rossz minősége, eddig csak egy pólónál éreztem azt, hogy lehetne jobb is az anyag minősége
2022. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Boxert vettem, hulladék szinten van a minősége, méretezés teljesen eltér attól, ami rá van írva.
2022. aug. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó minőségűek, de a fehér cuccoknál oda kell figyelni, van hogy átlátszóak kicsit.

Méretezés jó és a mérettáblázat is pontos.

2022. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Gyakran veszek ott fehérneműt, pizsamát, zoknit és van egyberuhám, nadrágom és pólóm is onnan. A nadrág mérete egyáltalán nem következetes, ami nekem van, abba 38-as van írva és általában xs-eset hordok, ami 34-es tehát 2 számmal kisebb. Az xs-es pólók és ruhák tényleg megfelelnek a méretnek. Minőséget tekintve jók, meg vagyok elégedve velük.
2022. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sok ruhám van a sinsayből, van mindenféle: farmer, felsők, pizsama, zokni, melltartó, pulcsi, táska, cipő, minden. 😀 A fehérneműkkel én nem vagyok megelégedve, a zoknik elég áttetszőek, szerintem látszik, hogy nem valami minőségiek, a melltartóban amit vettem, hamar “kifordult” a szivacs oldalt, de minden mással elégedett vagyok. Vannak olyan darabok, amik már 4-5 éve megvannak és semmi bajuk, hordom őket, nem fakultak ki, nem szakadtak ki.

A méret szerintem átlagos, én XS-t hordok, nagyrészt sinsayből is XS kell, de volt, hogy XXS kellett egy ingből és még az is picit nagy volt.

2022. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!