Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruha divatos ma a...

Milyen ruha divatos ma a bulikban csajoknál? Linkelhettek is. Ti mit vesztek fel csajok?

Figyelt kérdés

holnap este az egyik osztálytársam partijára megyek a közeli klubba.

18éves lány vagyok, de nemvagyok nagy parti arc, kb évente 1x max2x megyek el discoba.

Épp ezért nemtudom mi a "mai" divat öltözködés szempontjából fogalmam sincs milyen ruhában menjek, és hogy milyen sminket csináljak:S

(incs cicagatyám)


2010. szept. 24. 14:46
 1/10 anonim válasza:
82%
Öltözz úgy, ahogy neked jól esik, nem az a fontos. Aki az alapján ítélkezik, csak sajnálni tudom. A lényeg, hogy legyél magabiztos, akármit is veszel fel
2010. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2010. szept. 24. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

hát manapság a cicanadrág a legdivatosabb, esetleg valami csini ruci. pánt nélküli flitteres olyat sokan hordanak. vmi ilyesmi: [link]

egyébként meg teljesen mind1 mit veszel fel. vegyél egy szűk farmert, egy kivágottabb vagy csinosabb felsővel, magassarkúval és tökéletes leszel a bulira.

2010. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha 1x 2x jársz buliba, nem tanácsolom, hogy vegyél egy olyan ruhát, ami max 1x lesz rajtad. biztosan van csinosabb darabod, egy sima szűkebb farmerrel simán felveheted. speciel a magassarkútól a hideg ráz, nem még abban tántorogni egész este. viselj topánkát, vagy azt, amiben jól érzed magad.
2010. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi

van egy feszes tunika szerű, húzott pánt nélküli felsőm, ami elöl is hátul is ilyen ráncos, de feszúl, és ilyen ciánkékes színű

az jó egy fehér nacival és egy fekete balerina cipővel??

2010. szept. 24. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

itt van néhány tipp a cicanacin kívül:D


1.Legtöbbször a csajok mindenüket kivillanják ami nem jó mert qrvás, de ha egy előnyös testrészedből mutatsz meg többet mint a hétköznapokban az sztem nem baj pl. láb vagy cici


2. Ha a lábad az előnyös testészed akkor egyértelműen mini szoknya(persze olyan amiből nincs kint a p.csád) felvehetsz hozzá vmi egyszerübb topot, vagy olyan felsőt ami nem csillog villog, inkább a kiegészítők csillogjanak, hozzá a cipő a te választásod.. lehet csizma, vagy szandi, 'lábszármelegítő' egy kényelmesebb lapostalpú cipőhöz, jah és ha hideg van akkor harisnya.

Jah és persze a rövidnaci is jó, ha kényelmesebben akarod magad érezni.


2.Ha szép dekoltásod van akkor V alakú felső, de persze az is ízlésesen tehát a melltartót ne villantsuk, inkább a felső legyen mutatós, hozzá hosszú csőnacit vagy térd feletti szoknyát, csizmával ha a lábad nem akard nagyon mutogatni.


3.Ha úgy gondolod jól állna egy feszülős cucc akkor vedd azt, de akkor szerintem megint nem kell kint lennie nagyon semminek, hisz akkor am is látszódnak a domborulatok.


4. Jah és ami még divatos bulikba az a mini egyberuha.


5. Smink: Mehet a sötét, füstös szem vagy vmi kis csillámpor ha nagyon nem szereted sminkelni magad. A cicás smink az nagyon megy most. Pirosító felesleges az úgysem látszódik, esetleg egy kis púdert v. alapozót felrakhatsz, h egyenletesebbnek tűnjön a bőröd, de ha nincs szükséged rá az a legjobb.

Szájfény! Az szexi amikor megcsillan a disco fényeinél.

Remélem segítettem!20/L

2010. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen segítettél köszi szépen:))
2010. szept. 24. 15:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az tökéletes lesz szerintem.:)
2010. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem amit írtál ruha, az teljesen jó. mondjuk én harisnyával venném fel, nem nacival [persze alapból cicanacival, de ha az nincs :) nem tudsz valakitől kölcsönkérni?]
2010. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem beszélném őt rá a cicanacira, szerintem a sima nadrág tökéletes. meg úgy az egész szett amit írtál (: már csak azért se cicanadrág, mert legalább látják, hogy nem olyan divatpic_sa. meg kitudja, lehet nem a legelőnyösebb (nem tudom, bocsánat ha megsértettelek :D)
2010. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!