Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre illik farmerben menni?

Esküvőre illik farmerben menni?

Figyelt kérdés

Szeptember közepére hivatalosak vagyunk egy esküvőre.

Eddig csak nyári esküvőn voltunk, ott nem őrlődtem miben is kellene mennem.


Most viszont meg vagyok lőve.

Szoknyahoz szerintem hideg lesz. Illetve van egy 1 éves lányunk, így kényelem szempontjából sem a legalkalmasabb a szoknya.


Alkalmi nadrágom nincs, erre az 1 alkalomra nem is vennék.


Most azon gondolkozom, hogy egy farmer (termeszetesen nem az a szaggatott fajta, hanem szolidabb) egy köves saruval, illetve egy csinos blúzzal/felsővel nagyon gáz lenne?

Fiunk (3éves) is valószínű fekete farmerben fog jönni. Férjem viszont tuti az öltöny nadrágjaban, inggel. Emiatt is hezitálok, hogy ő alkalmi nadrág, en pedig "csak" egy farmer.


Egyébként férjem közepsulis osztálytársa, akivel kb 1 évben 4x ha beszélnek. Én pl a feleséggel nem is talalkoztam még soha. A meghívottak (130fő) közül sem ismerek senkit.


2022. aug. 26. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát én biztosan nem mennék farmerban. Szoknya + sok denes harisnya inkább?
2022. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem illik
2022. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Sosem értettem, hogy egy felnőtt ember, miként tud létezni, legalább 1 azaz EGY öltöny/nadrág-kosztüm nélkül?


Állásinterjú, lagzi, temetés, konferencia, diplomaosztó,...sehová nem jártok???

2022. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kèpzeld 3!

30 vagyok, es eddig 1x nem volt szüksegem rá... lehet ufó vagyok. Ahogy most sem vennék fel semmi esetben sem.

2022. aug. 26. 17:41
 5/8 A kérdező kommentje:

Hat most visszaneztem a mi 4 evvel ezelötti esküvőnk képeit. 56vendég volt, abbol 12 farmerban. Na mindegy. Illetve 3 talpig feketében.


Nekem fel sem tűnt.


De akkor beszerzek egy másik nadrágot.

2022. aug. 26. 17:55
 6/8 anonim válasza:
39%

Nem tudtad hogy farmerban nem illik menni esküvőre? Hogy néznél már ki a férjed mellett farmerban, mikor ő öltönyben lesz? Tök gázul néznétek ki. :D

Azért 1 alkalmi nadrágot csak tudsz venni.

2022. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Én csak azt nem értem miért lett lepontozva az első két válasz
2022. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak is abban mennék!
2022. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!