Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó nélkül esküvői...

Melltartó nélkül esküvői vendégként illik menni?

Figyelt kérdés

Nem tudok aludni és szimplán érdekel a véleményetek.:)

Van egy rokonom, akit meg kellett hívni az esküvőnkre, mert hogy rokon. Szüleim kifizették, nagy vita volt, mert én csak olyat akartam hívni, akit ismerek.

Aztán elmentünk meghívni a nőt, a férfit és a 2 lányát.

De olyan közönségesek voltak, hogy mindketten melltartó nélkül egy lenge topban fogadtak minket. 18 éves lányok.

Pedig szóltunk órákkal előtte, hogy megyünk.

Jó úgy voltam vele, hogy nyár van, meleg van.

Az esküvömre ugyanezek a lányok eljöttek ilyen szaténos szűk ruhába!

És nem vettek az alá se melltartót és kilátszott végig a teljes mell formájuk es a bimbójuk, így a képeken, videókon is mindenen látszik igazából.

Szerintem ez közönséges és ciki.

Most ez szerintetek is az? Ez a divat? Vagy ez mi?:D

Én 24 éves lány vagyok, de nem tartom normálisnak.

Amúgy szép mellük van. B-C közötti méret. Nem kicsi úgymond, tehát büszkék lehetnek rá.

De szerintem ez olyan r*b*s így.



2022. júl. 22. 00:50
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
86%

Hát nyilván büszkék rá. Meg gondolom a családban sem mondta nekik senki, hogy vegyenek fel, ami elég érdekes dolog...

Kívülállóként annyi a véleményem, hogy isten áldja meg az összes ilyen kis ribizlit! 😁

2022. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
96%
Ők nem csinálnak ekkora ügyet egy női mellből, te pedig igen. Ennyi van.
2022. júl. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sokan maszkalnak ugy
2022. júl. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
95%
19 évesként mondom, hogy igen, kezd elterjedni a korosztályunkban, hogy egyre kevesebbszer hordunk melltartót. Persze vannak ruhák, amiknél csak-csak szükséges.
2022. júl. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem az sokkal ribisebb, hogy egy ünnepélyt rendezel és büszkén mutogatod, reklámozod magad abból az alkalomból, hogy összeadtad magadat egy kannal akivel kefélitek egymást. Ez magasan űbereli a ruhán átsejlő melleket.
2022. júl. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
90%
Ebben a melegben én sem szeretek felvenni,de nem foglalkozunk mások véleményével emiatt. 43N
2022. júl. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
85%

El kell szomorítsam a népet... azért látszik a mellbimbó, mert VAN.

Akinek nincs, annak nyilván nem fog látszani. De ilyen apróságokon fennakadni...


Egyáltalán életedben megkérdőjelezted a melltartó létjogosultságát?

2022. júl. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
95%

A kérdésed elejéből kiderül, hogy nem akartad meghívni őket. Nem ez az alapprobléma, hogy mégis meg kellett?

Miért baj az, ha egy lányon/nőn nincs melltartó? Máshol már írtam, a 70-es évek közepétől a 90-es évek végéi az Operába is elmentünk melltartó nélkül, és nem dőlt össze a világ, nem forgott visszafelé a Föld.

2022. júl. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
78%
Miért baj az, hogy a SAJÁT otthonukban a saját ízlésüket, szokásaikat követik?
2022. júl. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%

Én ha tehetném, ilyen melegben szintén nem hordanék melltartót, de sajnos elég sokszor tapasztalom, hogy akár ha rövidnadrágot vagy közel térdig érő szoknyát veszek fel, képes lassabban menni mellettem az autó, esetleg meg is áll, majdnem hazáig követnek vigyori pasik vagy minimum csak füttyögnek/dudálnak 10 másodpercenként. Értem én, hogy jó érzés ránézni egy rövidnadrágos, jó alakú fiatal felnőttre, nem az ördögtől való, de nekem van, hogy már a túlzás kategória, amikor nem tudok az úton anélkül sétálni és mondjuk csöndben telefonálni, hogy ne zúgna el mellettem egy autó, dudálva és azt kiabálva, hogy "szia cica" 💀

Szóval én nem kísértem meg a sorsot, hogy még "kihívóbbnak" nézzek ki.

Szeretném olyan kényelemben és biztonságban érezni magam melltartó nélkül, mint ők.

2022. júl. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!