Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szaggatott farmer suliba?...

Szaggatott farmer suliba? Szerinted illik oda?

Figyelt kérdés
És a rövidnadrág? (lányoknak)

2022. aug. 27. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

#4 Elitgimibe jártam, és SENKIT nem érdekelt a szaggatott farmer, mert a tanulmányi eredményeinkkel foglalkoztak. Pedig nálunk kötelező volt az egyenmellény és a váltópapucs is, arra nagyon odafigyeltek, de a többi ruhád, hajad, sminked akármilyen lehetett.

Manapság amúgy tök hétköznapi viselet a szaggatott farmer, PLÁNE a rövidnadrág, nem értem, miért zavarna bárkit.

2022. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%

"Elitgimibe jártam ... nem értem, miért zavarna bárkit."

Ennyit érnek az elitgimik manapság: még ott sem szorul belé senkibe egy kis illemtan...

2022. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
Az elit gimi előnye, hogy nem felszínes és előítéletes alakokat nevelnek, hanem a tanulásra, tanításra koncentrálnak.
2022. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
28%

"a tanulásra, tanításra koncentrálnak"

Csak nem eléggé ezek szerint, mert pl. az illemtan teljesen kimarad, pedig egy művelt ember azzal is tisztában van, hogy milyen helyzetekben milyen ruhában illik megjelenni.

2022. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!