Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minőségi letisztult ruhákat...

Minőségi letisztult ruhákat hol találok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Duna plázában vagy a Westendben (ha közel van ezekhez az is jó) melyik ruhaboltokban találok jó minőségű, egyszerű, letisztult (vagyis nem olyan ruhák amiken nagy feliratok, képek vannak) ruhákat? Ne legyen gagyi műanyag és műszálas.

Póló, pulcsi, nadrág és ing érdekelne elsősorban.

Nem a legdrágább ruhákat keresem, hanem azokat amik még az elfogadható árkategóriában vannak, viszont 1-2 évig kitartanak. Ne fakuljon és nyúljon ki.

Most költöztem ide vidékről és ott nem volt ennyiféle ruhabolt, szóval nem tudom melyikben kellene keresgélnem és nem szeretném végigjárni az összeset.

Köszönöm!



2022. aug. 28. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Férfi vagy női ruhákat szeretnél vásárolni?
2022. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Férfi. 25 éves vagyok.
2022. aug. 29. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Duna Plázában a Reserved szerintem jó kezdésnek. Nem is hatalmas egyébként, végig tudod a hétköznapi férfi ruhát (is) kínáló üzleteket járni max. egy óra alatt kényelmesen, nyilván úgy, hogy kirakat alapján már szelektálsz.
2022. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!