Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól látom, hogy mostanában...

Jól látom, hogy mostanában egyre több lány, ill. nő hord nyáron is szandál/papucs helyett zárt cipőt zoknival?

Figyelt kérdés
Nem zavar, csak észrevétel.

2022. aug. 30. 14:40
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
28 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Igen, én is észrevettem. Mindenki rajott hogy a balerina cipo kenyelmetlen es rossz a lábnak.

A szandálokban pedig nem lehet 10 kilometereket talpalni. Marpedig nyaralaskor, olyan munkahelyen vagy csak evy bevasarlos napon az megvan. Szoval marad a zart kenyelmes cipo

2022. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
Igen, többen inkább elrejtik a lábukat, mert Mo.-n nagyon sok a lábfétises pasi. Ugyanakkor ha hazaérnek, imádattal veszik le a sajtszagú zoknikat, majd illatozó tappancsukat előszeretettel adják a párjuknak oda egy-egy puszira-masszázsra, szagira.
2022. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

#2

Honnan veszed hogy büdös, vagy hogy odadugják a párjuknak? :D

2022. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Most ez a divat, ennyi. 2, ha megnézel insta képeket stb külföldön is most ez megy, nem hiszem, hogy amcsi csaj a magyar pasik lábfétise miatt hordanak cipőt
2022. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

#4

Szerintem mindenhol sok a lábfétises.

Én nő vagyok és bizony a fétisesek miatt SE hordok nyitott lábbelit. Nem ez az egyedüli ok, de ez is számít.

2022. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Meg rohadt száraz, poros egész nyáron minden. Ha tiszta por lesz a lábad - márpedig nyitott lábbeliben mezítláb az lesz - és egy picit is megizzad, az borzasztó szar. Erre is rájöttek sokan. Egy dolog a divat, egy másik dolog a praktikum.
2022. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Idén nyáron én se hordtam nyitott cipőt 🤷🏻‍♀️
2022. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi az (eddigi) válaszokat!

Én pont a másik oldalt képviselem, fiú vagyok, és nyáron szandált hordok mezítláb. A lábfétisesek miatt nem fogom takarni a lábam melegben (lányoktól még be is jön, ha megnézik, ápolom egyébként is megfelelően), illetve ha por kerül rá, nap végén úgyis lemosom. Persze megértem azokat is, akik ezeket nem akarják átélni, és zárt cipőt vesznek, akár lány, akár fiú. Én mindenesetre inkább elviselek némi koszt a lábamon, mint hogy melegem legyen zárt cipőben, zokniban.

2022. aug. 31. 09:12
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
Ha kánikula van akkor nekem mezítláb is melegem van. Sose értettem azokat akiknek a lábbelin múlik hogy melegük van-e.
2022. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 27 fok felett elkezd masszívan izzadni a lábam. Tenni semmit sem tudok ellene, már mindent próbáltam. Így nyitott szandál, papucs kizárva.
2022. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!