Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők hány pár cipőtök,c...

Lányok, nők hány pár cipőtök,csiznatok van, ebböl mennyit hordok rendszeresen és mennyi a gyűjtes vagy mánia eredménye?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok számot, de egyértelműen több az olyan amit nem hordok.
2022. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Van 1 tavaszi

1 csizma

1 szandi

1 papucs

3 magas

1 sport

(1 magason kívül mindet hordom, azt is csak azért nem mert nég szalagavatóra vettem)

2022. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen amíg fiatal voltam több tucat cipőm volt, most közel a 40-hez, örülök ha van 1 olyan ami nincs szétszakadva.
2022. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
4 pár van összesen és felváltva mindet hordom. Nem vagyok az a nagy gyűjtögető.
2022. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%

Sok. Nagyon sok :D

Van 3 szandál, 1 balerina, 2 félcipő, 2 mary jane, 1 őszi magassarkú, 1 túracipő, 1 sportcipő, 2 tornacsuka és platform bakancsokból 2 térd alá érő (bélelt és nem bélelt), 1 bundás téli, utóbbiak a kedvenceim. De mindet hordom amikor megfelelő hozzá az időjárás, kivéve két párat: a túracipőm sajnos évente 2-3 alkalommal kerül csak elő és a sima edzőcipőm ami sosem járt utcán, ezt akkor veszem fel, ha kondiba vagy ilyen benti sport dologra megyek ahová nem lehet utcai cipővel bemenni. Ez is ritka, mert az edzéseimhez vagy nem kell cipő vagy speckó cipő kell, kondiba újabban nagyon ritkán járok.

2022. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1 topánka mindig használva, papucs - csak utazásra/fürdőzésre, alacsonyabb magassarkú az olyan rendezvényekre ahol sok a lóti futi, magasabb platformos heti 4 nap használva.
2022. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Most épp 2 utcai tornacipőm van, amúgy egy szokott lenni. Ezek a mindennapi cipőim, kb fél évig tartanak, aztán kell új.

1 kényelmes szandál, nyáron sokat hordom.

3 csinosabb szandál (1 lapos, 2 magassarkú), ebből kettőt néha hordok, egyet soha, mert nem bírok benne járni. Én már ki akartam dobni, de férjem szerint még jól jöhet valamikor.

Egy hosszabb téli magassarkú csizma, néha hordom.

Egy magassarkú bokacsizma, néha hordom.

2 nyári papucs, az egyiket sokat hordom, a másikat egyáltalán nem.

Még idén kell vennem valami téli nem magassarkú cipőt, amit a hétköznapokban hordhatok (bakancs, csizma, télies tornacipő). A tavalyit kidobtam, teljesen szétment a belseje.

De amúgy nem vagyok cipő gyűjtögető. Az az egy magassarkú szandálom van, amit én vettem, de nem hordom. A többi nem gyakran használt cipő kb mind hosszú évek óta megvan, vagy ajándék volt, vagy anyám régi cipői amiket nekem adott, hogy vehessen újakat (ő imád cipőt venni). Én magamnak amit veszek azt használom is, amíg le nem foszlik a lábamról, aztán veszek újat, a régi meg kuka.

2022. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Cipők:

- 3 pár tornacsuka

- 1 pár loafer


Bakancs:

- 1 pár átmeneti

- 1 pár bélelt téli


Papucs: 1 pár kerti


"Ünneplős": 1 pár fekete magassarkú


A magassarkú kivételével mindet rendszeresen hordom. Arra viszont ritkán, de szükségem van ha olyan helyre megyek. (színház, konferencia, temetés, hasonlók)

2022. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 pár sportcipő

1 pár balerina

1 lapos talpú, csatos, kopogós cipő

2 tűsarkú, alkalmi

1 magassarkú bokacsizma


Mindet hordom mindig kedvtől függően.

2022. szept. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1 torna cipő.

2 sport cipő.

1 sima cipő.

1 magassarkú.

1 szandál.

1 csizma.

A szandált, hosszú ideje nem hordtam, mert nyáron sehova se megyek. A magassarkút meg akkor hordom, ha ünnepség van. Azon kívül a többit sokszor hordom

2022. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!