Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fontos a márka? Megnézitek...

Fontos a márka? Megnézitek máson? Jobb benyomást kelt, ha drágább márkás cuccot hord?

Figyelt kérdés

Én férfi vagyok és személy szerint egyáltalán nem érdekel, milyen márkájú ruhát veszek. Annyira nem is ismerem őket. Tulajdonképpen az árával sem foglalkozom annyira, lehet olcsóbb vagy drágább is. Csak az érdekel, hogy méretben jó legyen, jól nézzen ki, és kényelmes legyen.


Azonban másoknál azt látom - különösen nőknél -, hogy egyes divatmárkáknak a meghitt favorizálói, illetve nagy előszeretettel büszkélkednek el olyan cuccaikkal, amik kifejezetten drága márkájúak.


Gucci, Calvin Klein, Balenciaga, Chanel, Luis Vuitton...


Szóval én személy szerint inkább hordok egy esetlegesen névtelenebbet ami esztétikailag egyszerűen jobban tetszik, mintsem egy olyat, amin van egy márkafelirat ami azt jelenti, hogy drága. Ki hogy van vele?



2022. szept. 7. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos. Nem nézem meg. Sőt, az az igazán elegáns és kifinomult, ha nem tudod megmondani a márkát. Egyébként sok drága és márkás ruhán nincs nagy logó, pl. egy elegáns ruhába csak belülre van belevarrva, úgyhogy hiába is nézném.

Nekem az a fontos, hogy jól álljon rajtam, kényelmes legyen és tetsszen is. A márka mindegy. Van márkás is, olcsó márkás is, meg teljesen no-name is.

2022. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos a márka,de ha tetszik akkor megveszem.
2022. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bennem nem kelt különösebb benyomást, csak karácsonyfa ne legyen az ember (amikor görcsösen odafigyel, hogy minden holmija valami márkás legyen).
2022. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy kirívó márkalogót látok, akkor elsőre eléggé antipatikus lesz számomra az illető, de egyébként nem érdekel.
2022. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Én szeretek márkás cuccokban járni, szerencsére megtehetem, de sosem figyelem, hogy máson mi van. Nem ez alapján ítélek meg valakit.
2022. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem hidegen hagy.
2022. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egy púpozott kosár plasztikdéligyümölccsel megyek mindenhova.

Hadd lassa a sok csóró , hogy nekem erre is tellik!!

2022. szept. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!