Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel 12 fokban?...

Mit vegyek fel 12 fokban? Bokacsizmát pufi kabáttal fel lehet vagy az még meleg?

Figyelt kérdés
Jövőhéten elutazom és 12-11 fokot ír oda ahova megyek. Olyankor már fel lehet venni pufi dzsekit ilyen őszit nem télit még, és bokacsizmát vagy maradjak a sportcipőnél?
2022. szept. 12. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem simán.
2022. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha 12-11 fokban pufidzsekit és bokacsizmát veszel fel, mit fogsz felvenni 3-5 fokban? Télikabátot bundabugyival, bélelt csizmát és usánka sapkát?
2022. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az még meleg. Öltözz rétegesen. Pulcsi + vékony kabát

Ha nagyon fázós gagy vigyél plusz pulcsit és akkor dupla réteg

De a télikabatban meleged lesz es nem is nagyon tudod hova tenj8 ha leveszed

2022. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 azért mondjuk szeles borongós időben a 12 fok is nagyon hideg.
2022. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

#4

A 3-as válaszoló jól leírta, hogy létezik réteges öltözködés vékonydzseki alá. 12 fok akkor se kívánja meg a pufidzsekit boka csizmával.

2022. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Biztos, hogy nem vinnék. Egyrészt ez sima őszi idő, másrészt sok helyet foglalna feleslegesen. Nyáron is voltam olyan helyen, ahol csak 12 fok volt napközben. Sima dzseki, polárpulcsi, póló teljesen elég volt (de ha mégis fáztam volna, akkor felveszek még egy pólót).
2022. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdező azt írja, hogy őszi pufi dzsekit venne fel, nem télit, úgyhogy simán felveheti. A sport cipő viszont kényelmesebb, én azt vennék fel.
2022. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az megvan, hogy márciusban ez a kérdés úgy néz ki, hogy:

Jövőhéten elutazom és már 11-12 fokot ír oda ahova megyek. Lecserélhetem végre a pufikabátot és a bokacsizmát sportcipőre és pulcsira?

2022. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!