Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leggins alá nem gáz francia...

Leggins alá nem gáz francia bugyit venni, ha a tanga irritálja a popsim? (N/19)

Figyelt kérdés
Tudom hogy leggings alá ízlésesebb a tanga de engem egyszerűen zavar a viselése. Csak a francia pedig ugye bugyivonalat hagy. 🙄

2022. szept. 16. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Mivel a leggingshez amúgy is olyan felsőt ízléses felvenni, ami takarja a feneket, így tökmindegy.
2022. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem próbálj meg sötétebb legginseket felvenni (persze ne legyen azért áttetsző) hogy kevésbé legyen észrevehető a bugyivonal. A másik meg szerintem olyan francia bugyikat hordj amikor leggingsben vagy aminek nincs, vagy nagyon minimális a bugyivonala például egy ilyet: [link]

Ránézésre szerintem nincs is neki oldalvarrása a fenékrészén és szerintem nem is lesz bugyivonal ha ilyet veszel fel :)

2022. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Hogy irritálja?Kifejtenéd?
2022. szept. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kipattogzik tole a fenekem.
2022. szept. 17. 10:31
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért kéne spárgát venni alá??

Én slip vagy ha úgy tetszik fecskét hordok alatta, és nem csinálok ügyet belőle mint a nők többsége, hogy milyen az alsónemű.

F.44

2022. szept. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Lehet kapni varrásmentes bugyikat.
2022. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Mint, azt írták mindegy is, hogy látszik-e, ugyanis a leggings az nem nadrág és nem is szabad úgy hordani, csak hosszabb felsővel, tehát mindegy is, hogy látszik-e !
2022. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Ne vegyél alá bugyit. Sokan így hordják vagy body-val.
2022. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó, inkább menj vissza egy kis szövegértés órára. Engedd el, hogy látszik-e vagy nem, mivel a leggings nem nadrág és hosszú felsővel kell viselni, ezért az takar.
2022. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Barátnőm minden nadrág alá tangát vesz, mert nem szereti ha abugyivonal átlátszik.
2022. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!