Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a teendő ezek után?

Mi a teendő ezek után?

Figyelt kérdés

Ma regisztráltam Vaterára.Taáltam is két felsőt.Megrendeltem.Most kaptam egy levelet hogy miket rendeltem.Ezek után mi a teendő?

Írjak e-mailt az illetőnek akitől rendeltem hogy hova utaljam a pénzt?Vagy mit kell?

Elnézést ha hülye kérdés de új vagyok még ebben.

18/L


2010. szept. 25. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, írj neki. Ő válaszol, te átutalod a pénzt, ő küldi a terméket. Ennyi.:)
2010. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, írj neki e-mailt, hogy küldje el a pontos összeget postával együtt, és a számlaszámot, ahova utalhatod a pénzt. Te pedig küldd el neki a címedet, ahova a pénz beérkezése után küldi neked a terméket.
2010. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget.:)
2010. szept. 25. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, az első kettőnek igaza van, de ha nem teszel semmit, akkor az eladók is fel szokták venni a kapcsolatot a vevőkkel. Sokszor a telefonszámok is meg vannak adva az elérhetőségek között. Ez azért jó, mert sokszor személyesen is van lehetőség az átvételre, ha közel vagytok egymáshoz.


És milyeneket vettél? :)

2010. szept. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!