Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni sima fehér...

Hol lehet venni sima fehér egyberuhát?

Figyelt kérdés

Azt hinnétek, hogy buta kérdés de napok óta nem találok. Gondoltam kiírom már ide, hátha csak rossz helyen keresem!? Mert annyira evidens lenne, hogy lehet sima fehér ruhát kapni és mégsem.

Tehát se strassz, se csipke, se átlátszó (pl.muszlin) semmi és hosszú maxi legyen és ne legyen nagyon kivágott.

Már a külön felső és külön szoknya is szóba jöhet de még így sem találtam!

Előre is köszönöm szépen a segítséget!


2022. szept. 18. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Shein
2022. szept. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokszor végignéztem már különböző módokon beírva és ott sincs ilyen ami a fenti egyszerű paramétereknek megfelelne.
2022. szept. 18. 10:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem keresőszóval, hanem szűréssel próbálod? Nem csak a a sheinen, máshol is
2022. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ha találsz linkelj légyszi! Én már arra is gondoltam, hogy a telefonom már lekövette, hogy esküvőnk lesz és ezért nem hajlandó csak csilli-villiket beadni!? Pedig direkt nem menyasszonyi ruhaként írom be a keresőkbe.
2022. szept. 18. 10:42
 5/10 anonim ***** válasza:
2022. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak ilyen darabok a szalonokban is.
2022. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Shein, h&m, turkalo
2022. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2022. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen sajnos amiket linkeltetek van köztük valóban sima, már mind láttam és a modelleken nem úgy tűnik de nagyon mellkidobós ruhák amilyet nem szeretnék. Egy hasonlót már megrendeltem, onnan tudom. Mindegy keresgélek tovább...
2022. szept. 19. 09:16
 10/10 anonim ***** válasza:
About Youn hatalmas a választék.
2022. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!