Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most lesz a szalagavatóm én...

Most lesz a szalagavatóm én pedig utálok maggasarkúban lenni ( béna vagyok) .Tehát nagyon gáz lenne ha a ruhámhoz nem magassarkút vennék fel hanem valami más alternatívát? És valakinek van ötlete mit kéne?

Figyelt kérdés

2022. szept. 19. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Igen az lenne valahogy ki bírod azt az időt benne
2022. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Azért gáz, mert egyrészt más benne a mozgásod, másrészt akkor nem lesztek egységesek. És nem írod ugyan, hogy mit fogsz táncolni, de még a habos-babos keringőruha alól is kivillan időnként a cipő. Próbáld meg inkább megszokni addig, van még rá időd.
2022. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon sokan voltak laposban. Pl én is. Egyszeruen nem vallatuk be a magassarkuban botladozast. Epp eleg faraszto a stressz is es fizikailag is az egesz.
2022. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Azt vedd fel, amiben jól érzed magad! :)
2022. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Sokan egyből a tipikus tűsarkúra gondolnak, ha magassarkúról van szó, pedig az 5 cm körüli magasság is tökéletes az elegáns alkalmakra, és ezek még nem igényelnek semmi extra járástechnikát.


Például ez: [link]


Vagy egészen stabil, széles sarokkal: [link]

2022. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Attól is függ milyen ruhát találsz. Én extrém sovány voltam gimisként, átlag magassággal. Konkrétan egy darab ruha volt a méretemben a szalonban, ahhoz pedig nem is tudtam volna magassarkút venni, mert úgy nem ért volna le a földig az alja. Sima fehér balerinában voltam.
2022. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha fáj a lábad leveszed
2022. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Es ha kivillian a cipo, akkor mi van? Csak magassarkubol leteznek szepek? Hat nem.

Dehogy gaz amugy, en egy gyonyoruszep balerinaban voltam, en se tudtam soha magassarkuban jarni. Es amugy jo par evvel kesobb ugyanezt a cipot viseltem az eskuvomon is 🙈

2022. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a tánctanár kikötötte, hogy csak magassarkúban keringőzhetünk, és már próbára is abban kellett mennünk. Azelőtt se tudtam magassarkúban járni, és azóta se tudok, de meglepő módon azt tapasztaltam, hogy a tánctanárnak igaza van, és magassarkúban sokkal könnyebb keringőzni, mint laposban. Úgyhogy a helyedben én tennék egy próbát esetleg egy kölcsönkért cipőben, hogy milyen magassarkúban táncolni. Azért nem csak a 10 centis tűsarok létezik, vannak szolidabbak is, például ilyesmik:

[link]

[link]


Ha viszont tényleg úgy érzed, hogy nagyon nem megy, akkor nyugodtan mehetsz laposban is, a lényeg, hogy elegáns legyen, és persze passzoljon a ruhához. Ilyesmik például szerintem jók lennének:

[link]

[link]

[link]


Viszont ha elfogadsz egy jó tanácsot: bármilyen cipőt választasz is, szerezd be minél korábban, és lehetőleg abban menj táncpróbára is, hogy megszokja a lábad! Ruhapróbára is azt a cipőt vedd fel, amiben táncolni fogsz, és mindenképpen próbáld ki a ruhát és a cipőt együtt tánc közben is a szalagavató előtt! Én ezzel sajnos nagyon megjártam. A szalagavató előtt a végleges cipőmben mentem el próbálni, és álló helyzetben úgy tűnt, hogy tökéletes a ruha hossza. Aztán a szalagavató előtti utolsó táncpróbán derült ki (amikor már a táncruhában próbáltunk), hogy túl hosszú a ruhám: amikor hátrafelé kellett lépni, akkor folyamatosan ráléptem, és megbotlottam. Úgyhogy közvetlenül a szalagavató előtt kellett visszarohanni a ruhaszalonba, hogy hajtsanak fel belőle. Nem volt kellemes élmény, majdnem el is késtem a szalagavatóról emiatt.

2022. szept. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!