Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 9.-es gólyabálra, hol lehet...

9.-es gólyabálra, hol lehet venni/bérelni ruhát viszonylg olcsón?

Figyelt kérdés
Ilyen hosszabb ruhákra gondolok, csillogósabb, de nem órási abroncsosokra. Lehetne ilyen egyszerűbb testhezálló bokáig erő ilyesmik. Nem tudom hol van valami ilyen üzlet/bérlőcucc ahol egyszerűbb de elegáns ruhák vannak viszonylag olcsón, szóval nem ilyen drága ruhákra gondolkk

2022. szept. 20. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Az Elizabeth collection darabjait keresd a Meryll-ben. Tudom, az nem bérlős, de ha ilyesmi darabok érdekelnek, 20-40 ezer között örökre a tiéd lehet, és más alkalmakra is felveheted, nekem is innen lett ruhám, 25 ezerbe került, bár az enyém rövid volt. Szerintem egy szép ruha megér ennyit, nem hiszem, hogy bérelni olcsóbb lenne manapság.


[link]

2022. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!