Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a világmárka őrület,...

Mi ez a világmárka őrület, hogy valaki ilyen ruhákat gyűjt (CK, Michael Kors, LV, Gucci stb.)? Van olyan, aki arra gyűjt, kuporgatja a pénzét, hogy tudjon venni egy Kors táskát. Mitől lesz jobb neki?

Figyelt kérdés
És itt nem a dúsgazdag, milliárdos emberekre gondolok, mert azok persze, hogy nem C&A-ból, H&M és társaiból fognak öltözködni...

#márkaőrület
2022. okt. 2. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Miért, az jobb, aki élete első melóhelyén dolgozva, 2X évesen, felvesz 30-40 évre lakáshitelt, és arra kuporgat, miközben elmegy az élete, és sosem volt jó táskája, sportkocsija, fullos csaja, nem volt Peruban, nem ült elefánton, nem vadászott Afrikában, nem...
2022. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ruha teszi az embert? Mi célja neki ezzel? Hogy máshogy nézzenek rá a bevásárlóközpontban, orvosnál vagy mi?
2022. okt. 2. 12:54
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Van a sok celeb, akik szinte lovat adnak a zemberek alá, hogy vegyenek meg minden xart.
2022. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

2.-ra, a kérdezőnek.


Pontosan tudod, hogy igen. A ruha IS teszi az embert.

2022. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Biztos a ruha adja neki az önbizalmat.
2022. okt. 2. 13:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tolja a média és mossa az emberek agyát, hogy akkor vagy menő, sikeres, ha márkás ruháid vannak. Pedig ezeknek a zöme ugyanolyan kínai gagyi műanyag gyártmány, mint az olcsóbb h&m és társai.

A tehetős emberek jó minőségű, tartós ruhákat hordanak, de nem olyanokat amikről messziről virít a logó, és a kivagyi újgazdagok veszik tömegével.

2022. okt. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nagyon taszítóak ezek a nagy logós dolgok, ha nem sajnálnék ennyit ruhákra akkor se venném meg őket. Amúgy főleg romákon látok mindig ilyeneket, kezdődve a kamu Guccitól a többi általad felsorolt márkán át. Én azt gondolom, hogy az igazán izléses gazdag ilyeneket nem vesz fel. Bár a CK, MK nem kifejezettem olyan drága mint a másik két általad felsorolt márka.
2022. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én logo nélküli de jó minőségű ruhákat veszek. Leszarom a divatmárkákat ahol tízszeres az ár a név miatt.
2022. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A Michael Kors nem egy nagy márka mondjuk, nem kell hozzá milliomosnak lenni

Egyébként meg mindenki arra költ, amire szeretne.

Egy Birkin táska jobb befektetés manapság, mint a kriptovaluta, amúgymeg :)

2022. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Megvallva őszintén, én nem venném észre senkin sem, hogy márkás ruha van-e rajta, márkás-e a táskája, cipője, hacsak nem virít róla a felirat. De bizony az meg nagyon gáz! GÁZ GÁZ GÁZ!!!!!


Attól, hogy nem márkás ruhákban jársz, még lehet ízlésesen, csinosan, ápoltan öltözni.


Nem a márka a lényeg, az csak egy név, egy fikció, azért van, hogy minél többet adjál érte.


Láttam már olyan márkás dolgokat, amelyeket, ha utánam vágnának ingyen sem kellene. És biztos vagyok benne, hogy nem az én ízlésemmel vagy igényemmel van a baj!


Hellen Millertől egy idézet:


"Döbbenetes, ami a ruhákkal történik. Egy turkálóban vehetsz egy kabátot egy dollárért. De akár ezer dollárt is ott hagyhatsz egy kabátért a boltban. Ha pedig ezt a két kabátot látnád egymás mellett az utcán, valószínűleg nem tudnád megmondani, hogy melyik melyik.Én egyébként olyan ember vagyok, aki imádja a minőségi pezsgőt, de a ruháit amúgy a turkálóból szerzi be.”


Egyébként meg az egyik hozzászólónak üzenem: A "fullos csaj" meg olyan, hogy aki neked "fullos", másnak lehet hányinger. Ez is ízlés meg igény kérdése!!!!

Ja, és nem, nem mindenki akar Peruba menni, elefánton lovagolni, sem vadászni Afrikában...........

2023. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!