Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zara vagy New Yorker?

Zara vagy New Yorker?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 19:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Zara jobban tetszik (bár lenne rá pénzem... :D)


21/l

2010. szept. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

nem értem miért mondja azt mindenki, hogy a new yorker olcsó, nem tudom, hogy ti mennyit kerestek, de számomra sok egy kicsit 5000 Ft-ot kiadni pl. egy szines polóért, amin van egy hülye minta vagy 10 000-ret egy nadrágért, ráadásul nem is bírja sokáig, persze én a turikban meg a kisebb butikokban vásárlok, így nem érthetem ezt:(

egy kisvárosi 14/L aki nem használja ki a szüleit és inkább az egyetemre gyűjt mintsem legyen 30 db 5000-es felsője :( előre is bocsánatot kérek attól aki a saját keresetéből veszi ezeket vagy összegyűjti, de nem a 20 éveseken látok álltalában ilyeneket, hanem a 10-15 éves lányokon

2010. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó:ha fele ilyen okos lenne minden 14 éves lány...:)
2010. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
köszönöm, tényleg nem okoskodásból írtam vagy ilyesmi csak utálom amikor egy 14 éves takony kölyök lenéz valakit mert nem retro pólóban virít a suliban(amin mellesleg ha nem lenne a retro felirat, tuti nem vennék meg)mégegyszer bocsánat azoktól, akiknek tetszik ez a márka, de muszály volt magamből kiadni, mert ma már a 100. kérdést olvasom GYK-n, hogy( a retro pólótól és a converse cipőtől népszerű lesz-e valaki - igen, persze hogy népszerő lesz, a cicababák körében, de akinek van egy kis esze nem a ruhát nézi hanem a személyiséget, mégeygszer boccs a kérdezőnek, mert ő csak egy egyszerű kérdést tett fel, de egyszerűen kifakadtam :S
2010. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, elfelejtettem válaszolni XD, hát zarában még nem voltam, new yorkerben is csak egyszer(ne értsetek félre nem egy falusi lány vagyok, bárszerintem abban sincs semmi lenézni való, hogy ki hol él, mert nem mi választjuk, hogy hova születünk)tehát csak egyszer voltam bent a boltban, de ami teszett(egy-két csinosabb felső,az vagy 6000 Ft-tól kezdődött vagy az anyaga olyan selejt volt, hogy mi otthon olyat csak ablaktörléshet használunk, mégegyszer mondom nemakarok leszólni senkit ez egy egyszerű vélemény olt vagy is 3 :D
2010. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja én is elfelejtettem.Inkább Zara mert a New Yorker stílusa nem igen bejövős.:)
2010. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
ZARA. a new yorker egy gagyi szar. néha néha lehet ott is jó dolgokat találni, de semmi minőség.. ZARA...
2010. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Zara! de a new yorker leárazáskor :P 300 ft-ért szoktak lenni rucik:)
2010. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Zara !
2010. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!