Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tapasztalatok ezzel esetleg...

Tapasztalatok ezzel esetleg illetve mert már innen rendelni? www.hellyhansennbudapest.com

Figyelt kérdés
Indokolatlanul olcsó árak vannak, szóval valószínűleg kamu, lehúzó oldal. De azért kíváncsi vagyok hátha van valakinek tapasztalata…

2022. okt. 3. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A domain alapján kamu.
2022. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100% kamu. Mint az összes hasonló márkanévdomaines csaló webshop.
2022. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2022. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Annie900202 válasza:
igen, teljesen kamu oldal. Senki ne rendeljen innen!!!! Én nagyon megszívtam, 30.000 Ft értékben rendeltem, 66.000 Ft-t szívtak le a kártyámról. Sajnos csak utólag esett le, hogy furcsaságok vannak a rendeléssel...
2022. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ceti válasza:
Gyanús volt az oldal, mert nagyon olcsó volt minden, de hát próba szerencse. 34.000 Ft volt a pénztárban a végösszeg, fizetéskor 146 USD-t akartak levonni a számlámról, ami jelen árfolyam szerint 56.000 Ft. Szerencsére el tudtam utasítani a fizetést.
2022. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!