Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a nadrágró...

Mit gondoltok erről a nadrágról? Nem túl "hivalkodó" szabású a feneke?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egyet, alapvetően tetszik. De nem tudom eldönteni, hogy csinos a fenék formáját előnyösen formát kiemelő szabás, vagy már-már inkább a hivalkodó kategória. Munkahelyre és mindennapokra venném fel. Mit gondoltok? Nem túl "ribis"? Milyen a kisugárzása? A testalakom is olyasmi mint a fotón. [link]

2022. okt. 5. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy teljesen normális farmer, nyugodtan vedd fel.
2022. okt. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem látok ebben semmi kivetnivalót.
2022. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Mi van? Neked valami nagyon durva komplexusok lehet, ha ez egyáltalán felmerült.



Ez egy tök átlag skinny farmer, takar mindent.



Az, hogy valami szexuálisan frusztrált pali ebbe belelát valamit, nem releváns, mert azok a burkás csajokat is kihívónak látják. Az ö problémájuk a fejükben van, te ezt nem fogod tudni megoldani.

Ha ilyen férfiakkal dolgozol, ajánlanám, hogy válts munkahelyet, vagy fordulj a HRhez szexuális zaklatás miatt.

2022. okt. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :) meg fogom venni!
2022. okt. 5. 10:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj! Ha strandra a tangás bikini nem “rivalkodó” egyeseknek, akkor egy sima nadrág se legyen az neked kérdező!
2022. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is ilyen nadrágjaim vannak, nem is értem a kérdésedet mi baj lenne vele.

F.

2022. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy tök egyszerű sima mindennapos skinny farmer. A csajok nagy része ilyet hord. Semmi hivalkodó nincs benne.
2022. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

"Milyen a kisugázása?"

Nagyon jól sugároz!De tényleg.Ez egy egyetemes kisugárzast biztosít.A lélek meghatározó vidamságát emeli ki.Egyúttal csapongó,játékos de mégis komoly megjelenest sugároz,melyben a transzcendens elemek is helyet kapnak.Az univerzum állandó körforgására hívja fel a figyelmet és az öröklétben vetett bizalom jelképei szinte tüntetőleg jelennek meg rajta.

2022. okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért gondolod, hogy hivalkodó? Pont így néz ki egy farmer, semmi extrát nem látok rajta :D
2022. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem hivalkodó. Csajként főleg nem.


Én pasiként is felveszek ilyen seggre feszülős fazonút.

2022. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!