Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az aszimmetrikus cipzárú...

Az aszimmetrikus cipzárú kabátok túl felnőttesek?

Figyelt kérdés
A következő kabit nem régen vettük, ma mutatom meg a világnak, suliban órán is ebben vagyok, és mondták lányok, hogy felnőttes. [link] 18/l

2022. okt. 5. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maga az aszimmetria pont, hogy fiatalos, ennek viszont a színe valahogy a fazonja valóban öreges kicsit.
2022. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem pont hogy nem. Másrészt 18 évesen miért ne lehetne valakinek felnőttes ruhája, főleg kabátja, ami remélhetőleg még évekig használva lesz?
2022. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 L.. István ***** válasza:
35%
Bocs, leragadtam ott, hogy órán is ebben vagy. Ennyire azért nincs hideg... A kabát elég bumfordi.
2022. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 18 évesen mi vagy? Jogilag felnőtt mindenképp, tehát ebből adódóan mondhatod nekik, hogy igen, felnőttem. Maga a kabát színe inkább ami kicsit öreges valóban, de a fazon, vagy minták nem. Persze hihetik azt ők, hogy a tucat H&M-es "bőr" dzsekijükben egyediek és fiatalosak.
2022. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Piros és kék kabim már van. Feketét nem akartam, azért lett ez a szín. Kedves harmadik válaszoló. Reggel 4 fok volt amikor suliba mentem. A teremben 17-18 fok volt, egy tanárnő mérte. Ennyi fokban már fázom még pulcsiban is, kellett a kabát.
2022. okt. 5. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!