Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek nagyon aszimmetrikus a...

Akinek nagyon aszimmetrikus a melle, milyen bikinit vegyen?

Figyelt kérdés

eddig fekete bikinim volt, és hát majdnem dupla akkora a bal mellem, mint a jobb. Eddig a feketében nem látszott, de most nem tudom milyen új bikinit vegyek magamnak :S

A nagyon csíkosakban, mintásakban természetesen látszik...

Esetleg valami tipp, praktika?

Köszönöm!!!

18/L



2015. júl. 7. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyiket ki kell tömni. Vagy olyat veszel amiben van kivehető betét és az egyik feléből kiveszed. Jobb praktika nem jut eszembe.
2015. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmi fölső rész?

Vannak ilyen téglalap alakúak, amik nincsenek háromszögre bontva (jajj remélem értem miről beszélek) és van rajtuk fodor, rojt. Az takar.

[link]

2015. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik barátnôm szintén ebben a bajban van, neki is nagyon durván aszimmetrikusak a mellei. Ô ezt a megoldást választotta:

[link]


Alig lehet észrevenni, hogy aszimmetrikus, csak ha jobban megnézi az ember.

2015. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyes hozzászólóhoz hasonlóan én is a kivehető betétes melltartót ajánlom.

Úgy emléxem push-up megjelölésűek között van ilyen tipusú felsőrész. Sajnos nem túl általános, úgy kell keresgetni, de remélem szerencsével jársz.

2015. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a tippet! :)

Azon is gondolkodtam, hogy talán ha nincs is push up-os, vennék pár melltartó szivacsot, és belevarrnâm...

Amúgy ilyen fajta bikiniket, mint amiket ti küldtetek, nem láttam :S Pedig én is gondoltam rá... Láttam és próbáltam is viszont olyat, ami mostanság nagyon divat, ami fekete csíkos a szélén, és közepén is... Olyan gyönyörű volt, de rajtam úgy állt, mint valami csámpáa torzszülöttön...

:D

2015. júl. 7. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!