Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Céges rendezvényre mehetek...

Céges rendezvényre mehetek majd így? Egy komoly cégnél dolgozom, az ilyen rendezvényen általában egy nívós helyen szoktak lenni. Röviden arról szól hogy meghívják a jelenlegi és a jövőbeni potenciális befektetőket itthonról és külföldről is.

Figyelt kérdés

[link]

Én csak a titkárságon dolgozok de nekünk is ott kell lennünk. Ez lesz az első ilyen rendezvényem. Ha lehet akkor a trollok kíméljenek.



2022. okt. 7. 16:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz, bár fájni fog a lábad.
2022. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem céges rendezvényre való, hanem a barátoddal randizásra.


Inkább így:

[link]


Mi a különbség? A hossz, céges rendezvényeken csak az jelenik meg térdet jócskán meghaladó ruhában, aki pasit akar fogni. A tisztességesen öltözködő nők meg is fognak bélyegezni egy combközépig érő csipkés ruhával.

2022. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően szép az a ruha, jó alakod van és jól is áll neked, de egy céges rendezvény az én szememben kicsit "hivatalos" esemény, ahova valóban lehet picit rövid lesz. Szerintem is inkább valami hosszabb ruhában kéne menned.

Ha esetleg mégis ezt a ruhát választanád akkor a farmerdzsekit viszont cseréld le valami csinosabb felsőre.

2022. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

2: Szép ruha amit linkeltél de valahogy nem az én világom. Nem a hossza miatt hanem valahogy a fazonja. Azért köszönöm!

3: Egy hosszú kabátot gondoltam hozzá.

2022. okt. 7. 16:49
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
2022. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Pillér2 ***** válasza:
90%
Jaaj nehogy elmenj így, azt fogják hinni valamenyik vezető szopós titkára vagy.
2022. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6: Miből gondolnának ilyet? :S
2022. okt. 7. 17:56
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
A combközépig / fenék aljáig érő csipkés ruhából, nem céges rendezvényre való.
2022. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem bántásból írom, de nekem egyből az jutna eszembe, hogy fizetős lányokat hoztak ajándékba a befektetőknek…

Szóval ha nem ez a cél én mást vennék fel.


[link]


[link]


[link]


Pinteresten is elég sok Smart casual outfit inspiráció van.

2022. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Pillér2 ***** válasza:
100%
Hidd el sokkal csinosabb, nőiesebb leszel egy olyan pulcsiruhában, övvel, magascsizmával.
2022. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!