Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltem egy Jordan 1 Mid-et...

Rendeltem egy Jordan 1 Mid-et Sizeer-ről,tudnátok pár tippet/tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első Snekerem,pár hónapja nagyon meg tetszettek,most jött rá össze a pénz,de teljesen tapasztalatlan vagyok. Jordan 1 Mid Reverse Bred-et rendeltem,bármilyen tippet,tanácsot meg fogadnék.

2022. okt. 8. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Remélem, nem vmi kamu webshopból rendelted...


[link]

2022. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A sizeer az legit oldal.Annyi tanácsot tudnék adni, hogy ha nagyon megakarod vigyázni+napi használatra akarod akkor vegyél hozzá sneakershildet, mivel az megvédi az ellen,hogy a bőr ne töredezzen fel, miközben te pl mászól.Nem nagy árba mennek max 3 ezer forint a sneakershild
2022. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem kamuról rendeltem,rendesen utána jártam az oldalaknak,utána olvasgattam,kérdezgettem,ilyesmi. [link]
2022. okt. 8. 21:29
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Köszi szépen a tippet :) Utána nézek,de igazából nem zavar ha töredezett. Nem szeretném meg őrizni az árát,hordani szeretném :) Nem tudom el magyarázni,de ha egy cipő töredezett,de tiszta,ápolt nálam csak 1+ pont,mivel látni hogy vigyázva van rá,ez olyan karakteres. Remélem nem írtam nagyon bonyolultan :)
2022. okt. 8. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Felváltva hord másik cipővel.
2022. okt. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Ennyi penzért ne vegyél maskor, ha aggódsz hogy kopni fog... nem dísztárgy...
2022. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tippeket srácok,igyekszem felváltva hordani majd egy másik cipővel :)

#6 Igazából nem teljesen aggódom hogy kopni fog,lehet félre érthető voltam.

Persze nem örülnék neki,de nem zavarna.

Csak azt mutatja,hogy hordom :)

2022. okt. 9. 12:08
 8/10 trixike18 válasza:

Sziasztok!

Valaki rendelt már erről az oldalról ? jordanshungary.com

Én három hete rendeltem két pár cipőt,át is utaltam az összeget de sajna azóta semmi!!:(

Attól tartok,hogy jól átvertek!

2022. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8: ezt a kérdést a rendelés ELŐTT kellett volna ide kiírni....


Naponta vannak ilyen kérdések, az összes ilyen "márkaneves+országneves" domainű webshop FAKE! Átverés!


Olvasd el ezt tanulságul:


[link]



De alap, hogy rámész a "kontakt/kapcsolat" menüpontra, és ha ott nincs cégnév, plusz pontos cím, akkor már hagyod is a fenébe. Mert kamu.


És persze azt is tudni kell, hogy csodák nincsenek. Ha valahol féláron vagy hasonló potom áron kínálnak "eredeti" márkatermékeket, az vagy hamisítvány, vagy eleve csalás az egész webshop.

2022. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

#8

Ahogy #9 is írta,nem legit.Máskor úgy figyelj az ilyenekre, hogy ha feltűnően olcsó pl 50k alatt és egy ilyen ismeretlen oldalon hirdetik akkor max valami sneaker adok veszekben vagy akár itt kérdez egy lc-t.

2022. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!