Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti miért viseltek...

Lányok ti miért viseltek bőrnadrágot és bőrszoknyát?Azért mert nektek tetszik,azért mert a pasik nagy részenek tetszik rajtatok vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem viselek ilyet, de ha viselnék is azért mert nekem tetszik.
2022. okt. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem befolyásol senki az öltözködésemben. Az a tényező sem, hogy mi tetszik, vagy nem tetszik a pasiknak a közhiedelem és a sztereotípiák szerint.

Azt veszem fel, ami tetszik és amiben önazonosnak érzem magam.

Darkos nő vagyok, szeretem a rockzenét, és amellett, hogy elég extrém a stílusom, képes vagyok úgy felvenni ezeket a ruhadarabokat, hogy inkább vagány, művészi legyen az összhatás, és ne közönséges.

2022. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem viselem egyiket sem. Csak szoknyát hordok és a számomra kényelmes anyagokból. Nem érdekel különösen hogy más mit gondol, nem nekik öltözködöm hanem magamnak.
2022. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Tudtam, hogy mind ezt írja 😃
2022. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Én azért veszek fel bőr ruhadarabokat mert szeretem, kényelmes és különleges. Hozzáteszem én csak igazi bőr cuccokat viselek, mert szeretem a bőr puhaságát, tartósságát és bírom ha látszik egy bőrnadrágon vagy bőrdzsekin a viselés nyoma, illetve ami nagyon fontos, hogy jobban is szellőzik mint a műbőr. Nem csak a nagyon szexinek vélt tapadós bőrnadrágot viselek, hanem gyakran előfordul, hogy vintage vagy épp fűzős nadrágot veszek fel. Szerencsére a férjem is szereti ezt a stílust, és néha ő is bőrnadrágot vesz fel, de ha esetleg ő nem szeretné attól én még így öltöznék max ritkábban venném fel a kedvenc bőrcuccaimat. Az meg pont nem érdekel, hogy az utcán kinek tetszik vagy nem. Nem másokért öltözök fel. 35/N
2022. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Metionin ***** válasza:
84%
Mert tetszik és jól néz ki a többi ruhámmal. Mások véleménye sosem érdekelt, beleértve a pasikét is. Amúgy én is ilyen darkos-féle vagyok, egy bőr cuccot tartalmazó szettemről max a metálkoncerten csápolás jut valakinek eszébe rólam.
2022. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi!!Mentek a zöldek.
2022. okt. 10. 21:13
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Barátnőm azért szereti viselni, mert szerinte kényelmes és mert nekem tetszik ha ilyen nadrágban van.
2022. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Alapvetően kényelmesnek találom. Többnyire letojom, hogy másnak tetszik-e, bár azt tudom, hogy a pasinak, aki bejön, annak tetszik az ilyesmi egy lányon, szóval ha tudom, hogy találkozunk, akkor nagyon néha nem feltétlen a kényelem az egyetlen ok, amiért hordom. :D
2022. okt. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Én azért veszem fel néha, mert a párom számára akarok szexi lenni🤷🏻‍♀️

Nekem tetszik annyi, hogy felvegyem.

2022. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!