Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol találhatok jó...

Budapesten hol találhatok jó turkálókat?

Figyelt kérdés

Főleg kilósakra gondolok,de olyanra amikben tényleg jó cuccok vannak és nem csak egymás hegyére-hátára vannak dobálva a ruhák. Párat már találtam,de igazán jó dolgokat még nem fedeztem fel bennük.

Ja és olyan van külön,hogy cipős turkáló? A régi lakhelyemen volt,azt nagyon szerettem :)


2010. szept. 27. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Cream használt ruhaboltról elég jókat hallottam, de nem pesti vagyok, és még nem voltam, csak tervezem. Leírnád azoknak a pontos címét, amik neked beváltak?
2010. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Móricz Zsigmond körtél fele van egy elég jó turi, úgy hogyha a budafoki út felöl mész a móricra!
2010. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keleti pályaudvar és Astoria közötti útvonalon rengeteg jó angol turi van, érdemes ott megnézni.
2010. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!