Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már használtruha...

Rendeltetek már használtruha oldalról?

Figyelt kérdés
Most fedeztem fel, hogy lehet a Háda weboldaláról rendelni, tudtok mondani véleményeket? A közelemben nem nagyon van üzlet ezert gondoltam hogy ha jok a tapasztalatok, javaslatok, akkor rendelnek.

2022. okt. 11. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a háda webshopon nincs visszaküldési lehetőség, ha jól tudom. viszont alapból minden olcsó, más oldalakhoz képest mint például remixshop, a zara is 5ödannyi, annál jobb minőségű márkát viszont ritkán találsz a hádán. az hogy valóban úgy néz ki e ruha mint a képen... hát van amikor igen, van amikor nem. a fényképeik nem túl jó minőségűek szintén, de a remixen ahol fényévekkel jobb minőségű képek vannak, ugyanolyan esélyben fordul elő szerintem hogy full nem úgy néz ki az a ruha.
2022. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Van lehetőség visszaküldeni, én már küldtem vissza, viszont neked kell visszaküldeni a terméket postai úton, aminek a költségét te állod, és 14 napon belül kell elküldened nekik. Viszont mielőtt visszaküldöd, e-mailben, vagy szintén postai úton el kell küldened nekik, egy az oldalukon megtalálható elállási nyilatkozatot. Nekem még aznap reagáltak, és gördülékenyen ment a dolog. A ruhák jó minőségűek szoktak lenni, volt már hogy valaminek az anyaga élőben másnak tűnt, mint a képeken, de ez velem már sok webshopban előfordult.
2022. okt. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!