Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyanúsan olcsó converse...

Gyanúsan olcsó converse oldal? Becsapás?

Figyelt kérdés

[link]

Ezeknél a cipőknél én eddig 25ezret láttam kezdőárnak. Ezt az oldalt most találtam, és jóval olcsóbb, mint a többin. Hamisítvány lehet?



2022. okt. 13. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2022. okt. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Akkor is ilyen jól mulatsz majd, amikor egyszerre 2 cég fogja a gatyádat is leperelni? :) Holnap fel leszel jelentve a rendőrségen. A Nike és a Converse cégek pedig már megkapták a bizonyítékokat, elküldtem nekik.
2022. okt. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért gyanús, mert olcsó, hanem mert nincs se normális kapcsolat, se cégjegyzék, telephely stb
2022. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, persze, mi lenne. Minden napra jut egy ilyen sekélyes oldal, minden nap megkérdezzük, hogy miért nem lehet egy olyan oldalról vásárolni, amiről a 3-as válaszoló is beszél.
2022. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

meg persze minden termék 5 csillagra van értékelve és még az értékelők száma sincs kiírva :DD

kicsit gyanús

2022. okt. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2022. okt. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kamu persze.

Két dolgot mindig figyelni kell.

Csak a márkatulajdonos használhatja a cégnevet az oldal nevében. Szóval olcsoconverse, nikecipokbudapest, ilyenek, ez mind kamu.

Le kell menni az oldal aljára oda, hogy KAPCSOLAT.

Ha azt látod, hogy írhatsz egy kis mezőbe valamit, de semmi cím, telefonszám, amit te elérhetnél, akkor is kamu.

2022. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!