Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha Sheinről rendelek,a ruhák...

Ha Sheinről rendelek,a ruhák vannak olyan minőségűek,mint New Yorker,H&M?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék onnan rendelni,csak félek hogy rossz minőségűek a ruhák.

2022. okt. 13. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
A New Yorkerhez meg a H&M-hez képest biztos nem szarabb.
2022. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 franciasrac ***** válasza:
34%
Igen, biztos nem kell jó minőségűt várni hogyha Kínából rendezel
2022. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb pont ugyanannyira lutri mint a H&M vagy a New Yorker.


Van ami elfogadható, van ami meh és van ami kifejezetten ócska.


Olyan méret vagyok, és olyan stílusom van, hogy máshonnét nem mindig kapnék magamra ruhát, pláne megengedhető áron.


Volt Sheines rendelésem amivel befürödtem, de ezeket szerintem egy kis józan ésszel ki lehet szűrni. Nyilván ne várj csodát, ha valami szemétnek tűnik, az hulladék is lesz, ha a 34es modellen is csak úgy rá van dobva, akkor az átlag nőn is el fog állni.

Ha már a modell melle is kibuggyan abból a bralette topból, vékony a pántja, akkor a te Ds melledet se fogja tartani.


Ha az anyag összetételt nézed, meg a többi vásárló képeit, abból szerintem le lehet szűrni mit kapsz.

Ha poliésztert ír a csipkére, akkor az az a dörzsölős műanyag lesz aminek tűnik.


Nekem vannak onnan ruháim amiket rendszeresen hordok évek óta, nem 3 hónapig veszem csak fel ameddig a mikrotrend tart.

2022. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat,de inkább nem rendelek onnan,amúgy sokminden tetszett,viszont megnéztem a vásárlói véleményeket illetve a valódi képeket a ruhákról,hát némelyik úgy nézett ki, mintha a kutya szájából húzták volna ki. Inkább maradok az About Youn-nál,ott rengeteg akció szokott lenni,pl nyáron volt hogy 10 ezer forintos felsőt vettem 3 ezer forintért.
2022. okt. 15. 15:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!