Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy egyetemi karestélyre,...

Egy egyetemi karestélyre, gólyabálba mit vennétek fel? Vagy hol vennétek ruhát rá?

Figyelt kérdés
Elvileg a karestélyen lesz kajálás, piálás is, meg zene (asszem valamilyen dj) is. A gólyabál meg inkább bulizósabb. Én egyikre sem akarnék bokáig érő ruhába menni, max ilyen térdig / térd fölé érő ruhába, de nyilván olyanba sem, ami túl sokat mutat egy ilyen eseményre. Szerintetek milyen ruha illik ide? És honnan tudnék vásárolni ilyeneket (magyar netes oldalak is mondhattok, ahol kevesebb mint 1 héten belül kiszállítják, vagy boltokat (pl zara) vagy nem tudom mik vannak még ahol ilyen ruha kapható és nem horror áron).

2022. okt. 16. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kérdezd meg a szervezőket vagy felsőbb éveseket. Szerintem kisestélyi/koktélruha a megfelelő. Tele az internet gólyabálos fotókkal.

Neten nem vennék mert rizikós a méret/csere stb.

2022. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

Tapasztalatom szerint ez egy ég laza dolog, mi legalábbis végigjártuk a felsőbb évesekkel az összes törzshelyet, koleszt és a kocsmákat. A legtöbben farmer+póló+bakancsbsn voltak, nem volt túlzott kiöltözés.



De ez gondolom szak kérdése is.

2022. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
A szakest (karest?) inkább lazább, nálunk koncertek voltak, dj, kocsmázás, parti a koleszban. A gólyabál másabb, oda kicsit azért ki szoktak öltözni
2022. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!