Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Párom öccsének lesz a szalagav...

Párom öccsének lesz a szalagavatója. Milyen ruhát vegyek fel? Ajándékot szoktak ilyenkor venni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a szalagavató. Ált. elegáns rendezvény, tehát mehet kosztüm és társai (kis/estélyit inkább ne). esetleg valami édességet adhatsz az öccsnek, nem kell nagy költségekbe verned magad:)
2010. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kosztüm, vagy egy csini felső szoknyával megfelel. Ajándék sztem nem kell. Majd ballagásra!
2010. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ajándékot inkább ballagásra szokás adni, bár őszintén, családja válogatja (nekem hoztak unokatesómék egy kézműves dizájner karkötőt, de nem kellett volna)... sztem ha viszel vmi csokit, amit szeret, vagy vmi egyéb apróságot, az bőven megfelel.

Egyébként ruha: vmi csinos, nem túl hivalkodó ruha a legjobb (tehát nem kisestélyi, szatén meg egyebek, hiszen ilyenkor nem illik túlöltözni a végzősöket), vmi nem túl élénk színben. Egyébként meg jó lenne utánajárni, hogy mikor lesz a szalagavató, fűtenek-e a helyen... ha nagyon hideg van, akkor elég egy szebb, finomabb kidolgozású pulcsi elegáns nadrággal vagy pulcsiruha vastag harisnyával.

2010. szept. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!