Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kötött garbós ruhához milyen...

Kötött garbós ruhához milyen cipő passzol?

Figyelt kérdés
Fekete, szinte térdig érő. Vastagabb harisnyával gondoltam felvenni és barna övvel. Kissé oversize, tehát nem ilyen tapadós ruha
2022. okt. 19. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az öv színével egyező cipővel. Régen szoktak a nyakra apró, akár az övhöz harmonizáló brosst, vagy kitűzőt használni. Ha nem túl vastag anyagú a garbó, akkor az övvel harmonizáló színű lancot, fülön függőt. A táska is a cipő színével harmonizáljon.

Ha a hajad színe barna, akkor minden kerek . 🙂

2022. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az anyag vastagságán múlik, hogy bokacipőt, magas sarkút, sportcipőt veszel-e.
2022. okt. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a ruha, nagy nehezen megtaláltam (turiban vettem)

2022. okt. 20. 01:08
 4/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat, igen barna hajam van :)
2022. okt. 20. 01:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bokacsizmát vennék fel hozzá vagy esetleg bakancsot, attól függ, hogy kicsit elegánsabb vagy lazább összhatást szeretnél.
2022. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy fekete, vagy barna bokacsizmát, bakancsot vagy lábszárközépig érő csizmát vennék hozzá fel (attól függően, a vádlidhoz melyik áll jobban és milyen hosszú a ruha / milyen magas vagy)... illetve ha nagyon sportos vagy, akkor edzőcipő is oké, ha nem ez a böhöm típusú, hanem inkább egy áramvonalasabb tornacipő.
2022. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2022. okt. 21. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!