Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez megfelelő óra erre a célra?

Ez megfelelő óra erre a célra?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy korrekt (férfi) karórát, ami egyszerre okés egy sima pólóval, de öltönnyel sem gáz. Tudom, az ilyen kompromosszumos megoldásoknál mindig valahol elvérzik a dolog.

Amit kinéztem, az a Roamer Stingray R7. (Alapvetően az Audemars Piguet Royal Oak forma nagyon tetszik nekem)

Abszolút nem értek az órákhoz, megnéztem pár videót YouTube-on és láttam, hogy durva "kasztok" vannak amikről lövésem sincs (pl. mi a franc az a búvár óra?) így próbálnék valami olyat választani ami tetszik is és nem gondol mindenki suttyónak, hogy ilyesmit hordok.



2022. okt. 20. 02:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Azért ne kapjatok össze. :)

Értem amit a 9-es mond, ő gondolom kicsit jobban képben van az etikettel. Nekem elég, ha nem követek el brutális stílusbakit. Egy színházba business casual outfit a max amiben megjelenek, hétköznap általában farmer + basic póló.

2022. okt. 21. 12:28
 12/12 anonim válasza:

A Roamer stingray nagyon szép óra!! Teljesen jól néz ki akár öltönnyel is. De Roamer-től van még több elegáns óra is, mint pl a windsor vagy a c-line.


Én is most vettem egy windsor-t és szoktam hordani öltönnyel is.


[link]

[link]

2023. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!