Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pikalunánál mit szoktak...

Pikalunánál mit szoktak ajándékba adni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Általában, ha leggings-et veszel, akkor a női méltóságodat el ! Értelmes nő nem igazán hord ilyet, főleg nem utcán, max otthon.
2022. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
hogy mi van :D
2022. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Fordítok: BAROMI ÍZLÉSTELEN KÖZÖSSÉGBEN (UTCÁN, KONDITEREMBEN...) MUTOGATNI A SEGGED MEG A VÉNUSZDOMBOD, TEVEPATÁD ÉS MINDEN OLYAT, AMI EGYÉBKÉNT NEM TELJESEN ODA VALÓ ! Remélem segítettem.
2022. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
beteg az elméje szegénynek
2022. okt. 21. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Annak aki csak úgy tudja érvényesíteni magát, ha ilyenben mutogatja a testén, sajnos annak elég nagy baj van az elméjében, de nem a te hibád ! A társadalom nagy része ilyen !
2022. okt. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Végülis csadorban is lehet edzeni.
2022. okt. 24. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Elég érdekes a felfogásod (szépen fogalmaztam), ha csak ez a két véglet létezik.
2022. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, mert a te felfogásod a normális. Eleve nem is a kérdésre válaszoltál, senkit nem érdekelt a véleményed.


Értem, hogy itt vezeted le a frusztrációd, de én a helyedben lehet inkább elmennék edzeni vagy kapálni a kertbe, olyan ruhában amiben jól érzed magad!

2022. okt. 25. 10:10
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én lennék a frusztrált ? Szerintem hagyd ezt a magamutogató témát és ne ezzel akarj kitűnni, mert ezzel pont nem fogsz és ez nem csak az én véleményem hidd el, elég sokat "kutattam" a témában ! Mindenkinek persze szabad joga felvenni bármilyen ízléstelen dolgot, nem bünteti a törvény, de ha te egy kicsit is értelmes vagy, akkor belátod, hogy ez nem pont utcára vagy közösségbe való darab, hanem inkább otthonra max, ha nem látod be akkor legalább már messziről látszik, hogy mennyi eszed is van.
2022. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!