Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk aki viselnek leggingset,...

Fiúk aki viselnek leggingset, hogy viszonyulnak hozzátok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 08:04
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
87%
Hát ezt két körre kell osztani ! Tudni kell, hogy a leggings az egy unisex darab és pontosan ugyanolyan viselési szabály vonatkozik a nőkre, mint a férfiakra is. Tehát: utcán kizárólag hosszabb felsővel lehet viselni, legalábbis aki kicsit is értelmes az így tesz, sporthoz meg mindegy, ha lehet azért ott is, de ott a funkció az első, otthon meg akárhogyan ! Na most én férfi létemre ezeket be szoktam tartani és a normálisabb emberek azok teljesen jól viszonyulnak hozzá, sőt, van aki trendinek is gondolja, hozzáteszem (saját vélemény) az is !
2022. okt. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%

Hogy viszonyulnak hozzánk?? Ez milyen kérdés?

Egy ruhadarabról beszélünk, nem hold kőről…

Sporthoz viselem, semmi különös.

2022. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
76%
Egyes elmekárosultak fejében, ettől meleg lesz az ember meg már nem is lesz az aki ( egyébként ebben igazuk van, mert több lesz és nem a szórólapokat és influenszereket követő birka, tele megfelelési kényszerrel ).
2022. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
100%
Hát én eléggé leggings kedvelő vagyok fiú létemre. Ebből kifolyólag természetesen viselem is de csak ahogy illik, utcán ritkán, biciklizni szinte csak leggingsben szoktam. Vagy ha otthon vagyok is inkább ebben vagyok. Igazából még rosszat nem mondtak de mondjuk kifejezetten olyan jót sem. Nem tudom ez mit jelenthet. Az biztos hogy én szeretem mivel nagyon kényelmes számomra minden téren.
2022. okt. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig abban sportolok és szintén otthon is filmezéshez vagy bármihez ugyanúgy szoktam viselni férfi 26 éves létemre.
2022. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
69%

én szoktam felvenni feketét utcára otthon egésznap abba vagyok általában. nem érdekel ha b*zinak neveznek vagy melegnek csírának neveznek. magamnak öltözök nem más kedvéért öltözök fel . ha te is azt akarsz viselni akkor akkor viseld csak ne nöi legyen mert abba kifognak nevetni ha rád feszül nadrág meg tapad nadrág . csak férfi fazonú leggingset visejél ami más néven meggingsnek hivnak az csak és kizárólag férfi leggings vannak utcára fazonú is meg sport fazonúak is. utcára ne sport fazonú vegyél fel mert az átlátszó

amit csak utcára való de az aszt is ugy viseld hosszabb felsővel inggel kabáttal vagy hosszabb pólóval ja és fecske alsót vegyél nadrág alá ne boxer alsót remélem tudtam segíteni

2022. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
92%
Otthoni körülmények között viselek leggingset így csak néhány barátom látott még benne, szerintük jól áll az alakomhoz.
2022. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
100%
Srácok ti milyen alsót vesztek leggings alá?
2022. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%

#8

Én férfi tangát veszek alá.

2022. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor veszek fel én is leggingset, én is tangát vagy brazil bugyit veszek alá.
2022. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!