Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek visszaveszik?

Szerintetek visszaveszik?

Figyelt kérdés
Először is bocsánat, ha nem jó kategória. Tegnap vettem egy cipőt szalagavatóra.. Viszont azon gondolkoztam, hogy mivel én ezen az egy alkalmon kívül soha nem hordanám, így teljesen feleslegesen maradna meg.. Szóval szerintetek visszavihetem szalagavató után? Valami más ürüggyel nyilván. Hiszen baja nem lenne, mert tényleg csak egyszer lenne rajtam, akkor is beltéren.. Illetve, ha ezt megtehetem, akkor bármelyik üzletbe visszavihetem, vagy csak abba, ahol vettem?. Tudom, ez nem szép dolog, szóval kérlek, csak normális válaszokat írjatok..

2022. okt. 22. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem. A talpán (bármennyire is szépen mosod meg), látszik hogy használad. Nem fogják visszavenni.
2022. okt. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem látszódna a talpán semmi, ha csak beltérben van egyszer felvéve, nem? Mármint retkes biztos nem lenne.. Szóval megmosnom sem kéne.
2022. okt. 22. 08:37
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Édesem, látszik egy cipő talpán ha kopott akár csak egy táncolól is. Ne nézd hülyének az eladót, be vannak tanítva az ilyen trükkökre, látják az apró kopást
2022. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A cipőbolt nem kölcsönző!
2022. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sem veszik vissza, meglátszik rajta. Inkább próbáld meg eladni, ha tényleg nem kell.
2022. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fölöslegesnek találod, vidd vissza használat előtt.
2022. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Max rakd fel facebook marketre.
2022. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Mondd, kérdező, te nem érzed, hogy ez nem lenne helyes?

És azért kérdezem ennyire finoman, mert külön kérted a normális válaszokat.

2022. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

10.22

Dehogynem érzem ezt, tényleg igaza van az egyik válaszolónak, hogy nem kölcsönző, hanem cipőbolt.. Lehet tényleg inkább felrakom valahova eladni, mint hogy visszavigyem.. Így a lelkiismeretemnek is jobb. Köszönöm a válaszokat:)

2022. okt. 22. 10:39
 10/11 NTBS ***** válasza:
85%
Szerintem tartsd meg. Szükséges lehet még.
2022. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!