Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe illik megjelenni egyetemi...

Mibe illik megjelenni egyetemi gólyabálon lányként?

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem kisestélyi.
2022. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval a nadrág teljesen off, jól gondolom? :D
2022. okt. 26. 23:38
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
A szokásos ruhád megfelel, nem elegáns események ezek.
2022. okt. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nalunk voltak páran nadrágban de inkább az elegáns ruha volt a jellemző, magassarkú, szóval kb mintha elegáns esküvőre menne az ember. Legtöbben, mivel hideg volt, csizmában mentek és helyben átvették a magassarkút
2022. okt. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Gólyabálon?Amibe sakálreszegen szoktál.
2022. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A kiírt eseményben az van, hogy alkalomhoz illő öltözet, de hogy ez mit takar... :D Tavalyi videoból próbáltam rájönni, lányok többnyire valami csinosabb egyberuhában, már aki egészalakosan volt benne, azt nem tudom, hogy más mennyire fordult elő.

Egy térd felé érő szoknya, valami elegánsabb felsővel megfelelő? Vagy inkább hagyjam a francba az egészet..? XD

2022. nov. 4. 16:40
 7/10 ívy1 ***** válasza:
46%
Ha nadrágban akarsz menni, akkor egy bőr(vagy bőrhatású)leggings szerintem jó lenne, fehér hosszított ing ès magassarkú cipő hozzá!
2022. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Abban menj amiben jól érzed magad, de kicsit csinosabb, mint egy hétköznapi öltözet. Szerintem a nadrág is belefér. :)
2022. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xp ali ***** válasza:
58%
Bál. Báli ruha. Kisestélyi. Ne menj nadrágba, mert még az is lehet, hogy be se engednek. Vagy ha igen, nagyon rosszul fogod magad érezni.
2022. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát, a bál napján végül sikerült célnak megfelelő ruhát beszerezni.

Viszont ahogy elnéztem, mehettem volna simán nadrágban is, akár, bőven fordult elő olyan lány, aki inkább fiúsan volt elegáns úgymond. :D

2022. nov. 22. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!